100₺ Kaliteli 64 GB USB 3.2 Flash Bellek Önerisi

Yazma hızı yüksek değil yanılıyorsunuz. Yazma hızı USB 2.0 hızında. Zaten 100 TL ye hiç yazma hızı hızlı olan bir USB bellek görmedim. Sadece SD kart gördüm.
Kullanmadığınız ürünlerle ilgili fikir yürütmeniz garip.
Bu ürün bende var. 20-30mb yazma hızı veriyor. Ayrıca ısınmıyor. Gayet de yeterli bir hız. 😀 USB 2.0 belleklerin yazma hızından haberiniz var mı?
Attıklarınız arasından şu ikisi ilgimi çekti hangisi iyidir acaba;
İki ürünü de kullanıyorum. Type-C olan daha iyi. İkisi de performanslı. Hız testlerini atarım isterseniz. Arkadaşlardan birinin önerdiği Kingston DT50 de var. Tam bir çöp bellek.

İki ürünü de kullanıyorum. Type-C olan daha iyi. İkisi de performanslı. Hız testlerini atarım isterseniz. Arkadaşlardan birinin önerdiği Kingston DT50 de var. Tam bir çöp bellek.
Atabilirseniz çok sevinirim. 128GB olanı 230TL'ymiş onu alırım.

Atabilirseniz çok sevinirim. 128GB olanı 230TL'ymiş onu alırım.
Samsung Bar
barplus.png

Samsung Duo
duotypec.png

Kingston
kingston.png

Sonuçlar böyle. Kingston testte USB 3.0 olmasına rağmen hem düşük yarı hızında hem de bu testteki hızları pratikte vermiyor. Ateş gibi ısınıyor ve performansı düşüyor. Samsung öyle değil.

Sonuçlar böyle. Kingston testte USB 3.0 olmasına rağmen hem düşük yarı hızında hem de bu testteki hızları pratikte vermiyor. Ateş gibi ısınıyor ve performansı düşüyor. Samsung öyle değil.
Çok teşekkür ederim. Aralarında hız farkı yokmuş Bar ile Duo'nun Type-C'nin işime yarayacağını pek düşünmüyorum. Tasarım olarak Bar'ı daha çok sevdim ve fiyatı daha uygun ve sanırsam 128GB olan modeli daha da hızlı siz ne dersiniz?

Çok teşekkür ederim. Aralarında hız farkı yokmuş Bar ile Duo'nun Type-C'nin işime yarayacağını pek düşünmüyorum. Tasarım olarak Bar'ı daha çok sevdim ve fiyatı daha uygun ve sanırsam 128GB olan modeli daha da hızlı siz ne dersiniz?
İkisi de çok güzel. Bar biraz çizilmeye müsait bilginiz olsun. Ben de bar olanı daha severek kullanıyorum. Şık bence.
Güzel tarafı biraz büyük dosyaları atarken performansı düşmüyor.
Kingston 2mb/s falan bile düşüyor. 100 TL altındaki diğer modeller de öyle bence. Samsung en iyisi. Daha hızlı yazan modeller de vardır mutlaka ama gayet yeterli bence.

İkisi de çok güzel. Bar biraz çizilmeye müsait bilginiz olsun. Ben de bar olanı daha severek kullanıyorum. Şık bence.
Güzel tarafı biraz büyük dosyaları atarken performansı düşmüyor.
Kingston 2mb/s falan bile düşüyor. 100 TL altındaki diğer modeller de öyle bence. Samsung en iyisi. Daha hızlı yazan modeller de vardır mutlaka ama gayet yeterli bence.
Çok teşekkür ederim. ^^

Kullanmadığınız ürünlerle ilgili fikir yürütmeniz garip.
Bu ürün bende var. 20-30mb yazma hızı veriyor. Ayrıca ısınmıyor. Gayet de yeterli bir hız. 😀 USB 2.0 belleklerin yazma hızından haberiniz var mı?
Haberim var. Anlaşılan sizin kullandığınız ya 10 yıl önceki USB 2.0 bellek ya da pazarlarda satılan ne idüğü belirsiz markasız bir bellek. Onların hızı 3-5 MB/s oluyor zaten. Samsung dayanıklı bir bellek alınmasına bir şey demiyorum. Sadece yazma hızı hakkında konuşuyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı