100 Liraya Oyun Kolu Önerisi

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar gündelik singleplayer oyunlarda kullanmak için bir oyun kolu arıyorum.

Batman, Witcher, Forza Horizon 4 vs oynamak istiyorum. En iyi fiyat performans ürününü sizden bekliyorum :) Şimdiden teşekkürler.🙂

Dostlar gündelik singleplayer oyunlarda kullanmak için bir oyun kolu arıyorum.

Batman, Witcher, Forza Horizon 4 vs oynamak istiyorum. En iyi fiyat performans ürününü sizden bekliyorum :) şimdiden teşekkürler.🙂

Zaten battleroyal futbol tarzı oyunlar oynamıyorsanız performanslı bir ürüne ihtiyacınız yok.

Zaten battleroyal futbol tarzı oyunlar oynamıyorsanız performanslı bir ürüne ihtiyacınız yok.
Yok hocam artık oynamıyorum. Sakince masaya oturmadan yatağa uzanıp oynamak istiyorum. 2 tane joystick olursa daha iyi olur benim için.. Önerilerinizi bekliyorum :)
Microsoft Xbox 360 Kablolu Oyun Kolu ( Pc Uyumlu ) Fiyatı bu ürünler nasıl sizce?

Yok hocam artık oynamıyorum. Sakince masaya oturmadan yatağa uzanıp oynamak istiyorum. 2 tane joystick olursa daha iyi olur benim için. Önerilerinizi bekliyorum :)
Microsoft Xbox 360 Kablolu Oyun Kolu ( Pc Uyumlu ) Fiyatı bu ürünler nasıl sizce?

Snopy'i almayın Microsoft Xbox 360'ı tavsiye ederim zaten o fiyat bandında en iyi seçenek o ayrı 1 hafta önce arkadaşım da aldı NBA 2K20 oynuyor memnum bir sıkıntı çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı