100 Liraya Oyun Kolu Önerisi

Ama 1 ms gecikme bile olsa ben onu hissederim ve oyundan aldığım zevk sıfır olur. Riske atamam :) Evet daha öneri gelmedi link bekliyorum :)

Bütçenizden 30 TL fazla ama kaliteli. Kendimde kullanıyorum. Tavsiye ederim.
Bu fiyata daha iyisi var mı? Yoksa almayı düşüneceğim. Zaten logitech kalitesine çok güveniyorum. Kullanmakta olduğum klavye ve mouse logitech.

Daha ucuz kablolu ürünlere nazaran çok mu farkı var sizce?

Son düzenleme:
Bu fiyata daha iyisi var mı? Yoksa almayı düşüneceğim. Zaten logitech kalitesine çok güveniyorum. Kullanmakta olduğum klavye ve mouse logitech.

Daha ucuz kablolu ürünlere nazaran çok mu farkı var sizce?
Tabi ki hocam ben ne zamandır kullanıyorum. Tek bi sıkıntı bile yaşamadım. Çok yere düştü hala bişey yok. Kullanımıda çok rahat. Tavsiye ederim.

:D Aldım ürün çok iyi bence ama hiç alışamadım. Çocukluğumdan beri gamepad ile toplasam 10 kez oynamışımdır. :) Ondan dolayı hiç alışamadım. Ekranı döndüremiyorum çok ağır kalıyor. Aynı anda birkaç iş yapmam gerekirken yapamıyorum. 1 dk da mouse+ klavye ile geçeceğim yeri 5 kez öldüm bıraktım :D ( Oyun batman arkham asylum). ETS 2'de denedim. Ne kadar basarsan o kadar gaz vermesi çok hoşuma gitti. :) Ama yine ets'de bile mouse+ klavye rahatlığını alamadım. Sanırım zamanla olacak?

Geri
Yukarı