100 Mbps altyapıda internet sağlayıcı önerisi

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Herkese selamlar, Türk Telekom firmasından sonunda kurtuluyor gibiyim. NetSpeed ve TurkNet internet sağlayıcıları arasında gidip geliyorum fakat uzun süredir verdikleri kaliteli hizmetten ötürü NetSpeed'e geçmeyi istiyordum fakat sizlerin de güncel olarak düşüncelerinizi istiyorum. NetSpeed veya diğer firmalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Geçmeyi düşündüğüm NetSpeed firmasının altyapı sorgusunda bulunan değerleri ve modem arayüzünde bulunan değerleri aşağıya bırakıyorum, fikirlerinizi bekliyorum, farklı firma önerilerinize de açığım. İyi geceler dilerim.

Screenshot_6.png

Screenshot_7.png

Herkese selamlar, Türk Telekom firmasından sonunda kurtuluyor gibiyim. NetSpeed ve TurkNet internet sağlayıcıları arasında gidip geliyorum fakat uzun süredir verdikleri kaliteli hizmetten ötürü NetSpeed'e geçmeyi istiyordum fakat sizlerin de güncel olarak düşüncelerinizi istiyorum. NetSpeed veya diğer firmalar hakkında ne düşünüyorsunuz? Geçmeyi düşündüğüm NetSpeed firmasının altyapı sorgusunda bulunan değerleri ve modem arayüzünde bulunan değerleri aşağıya bırakıyorum, fikirlerinizi bekliyorum, farklı firma önerilerinize de açığım. İyi geceler dilerim.

Eki Görüntüle 976630

Eki Görüntüle 976632
Ben FTTH'de Comnet kullanıyorum memnunum. Düşünebilirsiniz.

Hocam neredeyse 2 yıldır TürkNet kullanıyorum tek bir sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum. Ne destek kaydı açtıysam 1 günde halloldu. Üstüne üstelik davet kodu ile kaydolunca ilk ay ücretsiz. Arkadaşlarınızı davet ettikçe de her kişi başına ücretsiz 1 ay kazanıyorsunuz. Mükemmel sistem. Eğer düşünürseniz davet kodum şu dur; RMR99BI45PAR

Ben Netspeed kullanıcısıyım. Önceden Superonline , Türk Telekom ve Uydunet'i deneyimlemiş biri olarak vereceğim tavsiyelerimi.
Öncelikle şunu sormak istiyorum KabloNet altyapın var mı ? Varsa ve fiyatlar sıkıntı çıkarmayacaksa önceliğin KabloNet olmalı. Hız ve müşteri hizmetleri gayet güzel.
Eğer yoksa sıradaki sorum fiber altyapın var mı ? Eğer var ise bu sefer önereceğim Superonline olur. Çünkü fiber olan bölgelerde cidden üst düzey bir hizmet sağlıyorlar herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsun , eğer yaşarsan anında müdahale ediyorlar.
Eğer altyapın fiber değilse VDSL ise Netspeed'i öneririm müşteri hizmetleri gayet iyi. Fiyatları ve hızı gayet iyi. Şu an sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum.

O kadar rehberini de hazırladım buyur bak. Burada şimdi birazdan saçma şeyler duyacaksın.

Geri
Yukarı