100 Mbps internet yavaş çalışıyor

luckluckii

Hectopat
2 yillik sozlesme uzattim, internet yavasladi. Ariyoruz problem yok internetiniz var diyor. Ben internetim yok demedim ki. Sayfalar 10 saniyede yukleniyor, hiçbir şey acilmiyor. Bunu sikayet edebilecegim bir yer var mi acaba? Internet hiz testinde ucuyorum. Ama daha telefonum Wi-Fi'si cekmiyor. Biktim ya biktim. Su ulkede internet rezilliginden biktim.

123.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sayfaların açılma hızı bilgisayarınız ile alakalı olabilir. Sisteminiz nedir acaba? Wi-Fi çekmeme sorunu Wi-Fi'nin maksimum verebileceği alanı kapsar. Hız ile bir ilgisi yok.

Sayfaların açılma hızı tek senin internetine bağlı değil. Sitenin içeriğindeki kodlardan senin sistemindeki bileşenlerine kadar her şeyi ilgilendiriyor. Şu anda hız testinde paketinizin desteklediği internet hızını alıyorsunuz, hız olarak bir sorun gözükmüyor.

Öncelikle kullandığınız bilgisayarınız yeni değilse veya hızlı değilse sağlayıcının yapacağı bir şey yok. Telefonda bu hızları görmemenizin tek sebebi 2.4 GHz ağına bağlanmanız. Önce 5 GHz modem alın ve öyle deneyin. Bilgisayar yavaşsa dediğim gibi sağlayıcının yapacağı bir şey yok.

Geri
Yukarı