100 Mbps'lik Ethernet kablo 10 Mbps olarak çalışıyor

Bak internet paketin ne karşılıyor onu bilmiyoruz, 16Mbps mi 100Mbps mi? Medyum değiliz anlayalım. :D
16 Mbps hocam ben eskiden nasıl diyim 1.3 mbps alıyordum simdi çok yavaşladı bide burda 10 mbps yazıyor
Bundan olabilirmi yavaşlama?

Dosya Ekleri

• dfhbbb.PNG
    dfhbbb.PNG
    2,3 KB · Görüntüleme: 41
16 mbps hocam ben eskiden nasıl diyim 1.3 mbps alıyordum simdi çok yavaşladı bide burda 10 mbps yazıyor
Bundan olabilirmi yavaşlama?
Sen hız olarak 1.3mb/sn alıyordun onu anladım senin yakınma durumun ise internetin normalinden yavaş gelmesi. Kabloda sorun olabilir wireless adaptör ile vaat edilen hızları alamıyorsan yüksek ihtimal tesisatta sıkıntı var.

Anlıyorum tamamda ama çok yavaşladı bunu demeye çalışıyorum kablomu değişiyim hacı?
Hat değerleriniz ve paketiniz nedir? Altyapınızın en yüksek desteklediği hız nedir? Ethernet kablosunun teorik hızlarda desteklediği hızın tamamını alacak olsak kaç 40 GBPS CAT 8 kullanan ADSL kullanıcısı ne kadar büyük hız alırdı?
Kablo sağlamsa kablodan kaynaklı olmaması gerekiyor. DSL mi kullanıyorsunuz?

Hat değerleriniz ve paketiniz nedir? Altyapınızın en yüksek desteklediği hız nedir? Ethernet kablosunun teorik hızlarda desteklediği hızın tamamını alacak olsak kaç 40 GBPS CAT 8 kullanan ADSL kullanıcısı ne kadar büyük hız alırdı?
Kablo sağlamsa kablodan kaynaklı olmaması gerekiyor. DSL mi kullanıyorsunuz?
Cat 5 kablo kullanıyorum. Adsl sanırım.
Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test üzerinden internet hız testi yapıp sonuçları paylaşabilir misiniz?
Tamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı