100 TL 120mm fan önerisi

bkagantilki

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ''Rush Chopper RCA131 Full Tower'' oyuncu kasası aldım, kasa tamamen boş. 3 adet öne 1 adet arkaya egzos fanı alacağım. Önerilerinizi bekliyorum, bütçem tek bir fan için maksimum 100 TL.

Kutusuz ürün sorun olmayacaksa alabilirsin, gayet güzel bir ürün.

Benimde önerim bu olur. Fiyatında en iyisi.

Kutusuz ürün sorun olmayacaksa alabilirsin, gayet güzel bir ürün.
neden kutusuz bunlar ? nasıl oluyor yani ürünler kullanılmış mı ?
ürünlerin soğutma performanslar yeterli midir ? örneğin bu fandan farkı var mıdır ? https://www.hepsiburada.com/tx-12-cm-sessiz-siyah-kasa-fani-txccf12bk-p-BD100434?magaza=Hepsiburada
Işıklara ve kumandaya para vermek istemiyorum hatta mümkünse ledsiz olsun fanlar.

Son düzenleme:
Neden kutusuz bunlar? Nasıl oluyor yani ürünler kullanılmış mı?

Ürünlerin soğutma performanslar yeterli midir? Örneğin bu fandan farkı var mıdır? https://www.hepsiburada.com/tx-12-cm-sessiz-siyah-kasa-fani-txccf12bk-p-BD100434?magaza=Hepsiburada
Işıklara ve kumandaya para vermek istemiyorum hatta mümkünse LED'siz olsun fanlar.

Kutu demek maliyet demek, o yüzden üreticiler maliyetten kısmak için ürünlerin bir kısmını kutusuz çıkarıp toptan bir şekilde mağazalara satıyorlar, mağazalarda kutuluyu 115'e satıyorsa kutusuzu 100'e satıyor. Aynı şekilde kutusuz(TRAY) işlemci de görmüşsündür onlarda aynı şekilde malliyetten kısmak için yapılıyor. Attığım ürünün kutulu versiyonları 10-15 lira daha pahalı oluyor.

Deep Cool RF120R bu model nasıl peki ?​

Kutu demek maliyet demek, o yüzden üreticiler maliyetten kısmak için ürünlerin bir kısmını kutusuz çıkarıp toptan bir şekilde mağazalara satıyorlar, mağazalarda kutuluyu 115'e satıyorsa kutusuzu 100'e satıyor. Aynı şekilde kutusuz(TRAY) işlemci de görmüşsündür onlarda aynı şekilde malliyetten kısmak için yapılıyor. Attığım ürünün kutulu versiyonları 10-15 lira daha pahalı oluyor.

DEEPCOOL RF120R ile senin önerdiğin fan arasında hangisi daha iyi peki ?​

Deep Cool RF120R bu model nasıl peki?​

DEEPCOOL RF120R ile senin önerdiğin fan arasında hangisi daha iyi peki?​

Deepcool kullanmadığımdan bilmiyorum, ama attığım ürün gayet kaliteli bir ürün deepcool u biraz araştır istersen ona göre yap seçimini.

Yeni konular

Geri
Yukarı