100 TL 64 GB USB bellek önerisi

yasewyaterket

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. 100 TL civarında bana yüksek okuma ve yazdırma hızlı mümkünse minumum 64 yoksa 32 GB Flash bellek önerebilir misiniz ? Uzun ömürlü ve kullanışlı olacak bir şey tercihimdir.

Toshiba 64GB Yamabiko U365 USB3.0 Bellek - Vatan Bilgisayar

KINGSTON 64GB DataTraveler 50 USB 3.1 USB Bellek - Vatan Bilgisayar

Sandisk 64GB Ultra Flair USB 3.0 Bellek - Vatan Bilgisayar

Bu ürünlere baktım ama iyi mi kötü bilemedim. Bilinen bir yerden almak istiyorum Vatan-Teknosa-Mediamarket gibi yardımlarınızı bekliyorum.

Anlamadığım için siz bilen dostlara sordum.

USB 3.0 girişli bir bellek emin olun çok daha iyi olur.

Toshiba Hayabusa 64GB USB 3.0 Beyaz USB Bellek Fiyatı

Sandisk tavsiye etmem kullanıp birden bire bozulduğuna çok tanıklık ettim.
Tercihini USB 3.1 özellikli olan Kingston 64GB DataTraveller daha ön plana çıkıyor.
KINGSTON 64GB DataTraveler 50 USB 3.1 USB Bellek - Vatan Bilgisayar

Serkan ve onur arkadaşlarım 2 si arasında hangisini tercih etmeliyim yada farklı başka önerisi olan arkadaşlar var mı ?. Hepsiburada gittigidiyor bu sitelerle muhattap olmak istemiyorum. İndirim önemli değil. Kalite ve isteklerimizi karşılasın yeter.

@yasewyaterket Toshibayı seçmeniz daha doğru olur. Nedeni ise Kingston USB'de 3.1 kullanıyor laptopunuzda veya bilgisayarınızda 3.1 var ise kullanabilirsiniz, fakat 3.1 her bilgisayarda olmuyor.

Serkan gerçekten teşekkür ederim bilmiyordum. Bu yüzden bir bilene soruyorum. PC'm ve TV'm yeni ama laptop eski destekleyip desteklemediğini nasıl öğrenebilirim cihazlarımın ?
Şimdi sen söyleyince detaylı kontrol ettim. Bu önerdiğinin okuma hızına 18 MB yazıyor. 3.1 e Kingstona 110 MB yazıyor arada uçurumu geçtim dünyalar kadar fark var yalnız.

Son düzenleme:
USB bellekler geriye dönük çalışır. USB 3.1 bir belleği USB 2.0 üzerinden kullanabilirsiniz. Ancak USB 2.0 desteklediği hızlarda kullanırsınız.

Anladım Çok teşekkür ederim. Yüksek hızlı bir flashı alırsam 2.0 ın desteklediği maximum hızı alırım dimi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı