100 TL bandında alınabilecek en iyi fare Gamepower Bane mi?

100 TL'ye alınabilecek en kötü fare desek daha doğru. Tutuş şekliniz ve elinizin uzunluğu nedir?

Yaklaşık 6 ay önce ben de Bane bakıyordum. Sonra Ursa'yı gördüm 1 ay daha bekleyip Ursa aldım. Şu an gayet memnunum, iyi ki Bane yerine Ursa almışım. (o zaman Ursa 130TL'idi)

Hocam bende o iki mousetan birini almayı düşünüyordum ancak benim önerdiğim mousen DPI değeri daha büyük ve o mouse ile tuş sayısına sahip. Ayrıca daha güzel RGB ışıklandırmaya sahip olduğunu düşünüyorum. YouTube'dan araştırabilirsiniz. Ve fiyatı da daha ucuz bana kalırsa o mouse alın ama,
Bu mouse daha çok hoşuma gitti diyorsanız onu alabilirsiniz. Ben araştırma yaptıktan sonra vazgeçtim sizin önerdiğiniz mouse almaktan.

Hocam bende o iki mousetan birini almayı düşünüyordum ancak benim önerdiğim mousen DPI değeri daha büyük ve o mouse ile tuş sayısına sahip. Ayrıca daha güzel RGB ışıklandırmaya sahip olduğunu düşünüyorum. YouTube'dan araştırabilirsiniz. Ve fiyatı da daha ucuz bana kalırsa o mouse alın ama,
Bu mouse daha çok hoşuma gitti diyorsanız onu alabilirsiniz. Ben araştırma yaptıktan sonra vazgeçtim sizin önerdiğiniz mouse almaktan.

LOGITECH G102 PRODIGY GAMING MOUSE fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da hocam bütçemi bir tık artırıp bunu sipariş ettim fikrinizi alabilir miyim?

Geri
Yukarı