100 TL civarı mouse önerisi

Bütçe
100

GeoTeraphy

Centipat
Arkadaşlar düşük bütçeli sistem topladım. Şu an kullandığım mouseda basmama sorunu var. Normalde G203 alacaktım fakat bütçem yetmiyor. 1 yıl yetecek 100TL civarı mouse arıyorum, sonrasında G102 veya indirimde G402 alacağım. Genellikle LoL ve hikaye oyunları oynuyorum. Bazen FPS de oynuyorum. Ben markayı çok sevmesem de çok kullanıldığından dolayı Gamepower bane düşünüyorum. Bu ürünü öven de yeren de çok fazla. Düşüncelerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tutuş şeklimi söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın. Tam palm ve claw değil, ikisinin ortası gibi kullanıyorum. Parmaklarımı çok bükmüyorum elim yarım ay gibi duruyor.
Önerdiğiniz ürünü beğendim ve almayı düşünüyorum. Peki neden bunu önerdiniz? İnternette çok popüler olmadığından soruyorum.
Şamsıma bugün indirimdeymiş mouse, 60tl'ye sipariş verdim. Geldiğinde görüşlerimi paylaşırım.
Hocam mouse'u aldım. Click sertliği beklediğimden biraz fazla çıktı. Tabi ben yumuşak beliyordum, genel olarak orta sertlikte diyebiliriz. Tasarım çok güzel, renkleri ucuz mouse lara göre daha iyi duruyor. 6 farklı renk geçişi seçeneği var. Everest tarzı kalitesiz mouse lara göre bariz daha ağır. Ben kargo dahil 70tl ye aldım, parasına göre fazlasıyla tatmin etti. Ucuz mouseların en büyük sıkıntısı kısa bir süre sonra bozulması. Bunu çok yaşadım. Eğer ileride sıkıntısı olursa bildiririm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı