100 TL Ekipman tavsiyesi

bumude95

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Yakın zamanda klavye, koltuk ve kulaklık yenilemesi yapmayı düşünüyorum.

-Klavyenin mekanik, aydınlatmalı ve küçük olması tercihim. Klavye için bütçem max. 100 TL daha üstüne çıkamam, hatta 100 liraya çok yaklaşmaz ise mutlu olurum. Bildiğiniz gibi öğrencilik zor. 100 TL'ye kadar olan tüm fiyatlarda tavsiye kabulümdür.

-Koltuğun bel ve sırtı yormaması benim için önemli. 95 kiloyum boyum 1.84 yapı olarak da biraz iriyim diyebilirim. Dandik sandalyelerde oturmaktan nasır tutmuş durumdayım. Sırt yaslanma ayarı vesaire olması şart. Bütçem yaklaşık 450 TL. Yukarıda dediğim gibi 450'yi baz almazsanız sevinirim daha aşağı fiyatlarda da tavsiye bekliyorum. Benim için en önemli ekipman şu an koltuk, tüm önerilere açığım. Eğer bak kardeşim bu 20-30 TL daha pahalı ama gerçekten daha iyi derseniz çekinmeyin onları da atın ama 500 TL verebilecek durumda değilim zaten bunların hepsi sıra ile alınacak.

-Kulaklık için bütçem 100 TL. Özellikle her fırsatta belirtiyorum daha altındaki önerilere de açığım. Ama ses kalitesi güzel çok iyi bir fark var aralarında derseniz 20-30 TL'nin lafı olmaz.

30 Liraya mekanik klavye göster, ben oyun oynamayı bırakacağım. Herhalde sen mekanik hisli klavyeleri kastettin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı