100 TL fare önerisi

Bütçe
50 - 100
Bütçe 10 TL artamıyorsa Trust Strike 22625 GXT 117 Optik Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ve konu sahibine söylemeliyim ki 50 TL koyabilirse şu ürünü alabilir. Ben 4 5 sene kullandım hiçbir şey demedi. Belki zorlasam ve Logitech desteğe mail yollasam yenisini yollarlardı iyi niyet diye 😁 Elin biraz küçükse ve pençe tutuşu yapıyorsan seni kimse tutamaz bununla.

Ve konu sahibine söylemeliyim ki 50 TL koyabilirse şu ürünü alabilir. Ben 4 5 sene kullandım hiçbir şey demedi. Belki zorlasam ve Logitech desteğe mail yollasam yenisini yollarlardı iyi niyet diye 😁 Elin biraz küçükse ve pençe tutuşu yapıyorsan seni kimse tutamaz bununla.
Bende bunu kullanıyorum ve gayet iyi bir mouse. FPS tarzı oyunlar da bana hiç sıkıntı çıkartmadı ayrıca DPI ayarlama özelliği bulunuyor ve makro bir mouse bence fiyatı daha fazla olmalıydı özelliklerine göre ama böylesi daha iyi sanki :D

Kronik sorunlu ve eski. Sensörü artık iyi değil. Onun yerine bunu almak daha mantıklı;

Kronik sorunlu ve eski. Sensörü artık iyi değil. Onun yerine bunu almak daha mantıklı;
Akakçeye yazmama rağmen göremedim. Bende en ucuzu 220 TL gözüküyordu.

50 - 100 TL arası fiyat performans mouse önerebilir misiniz?
Rampage glory. Bizzat kendi kullandığım mouse, harika bir ürün. F/P
@PustiPowerV2 Dostum ifadeyi bırakma nedenin nedir? Mouse'u kullandın mı? Bunun cevabı hayır ise yorum yapmamanı öneriyorum. Çok kanser bir kitlesiniz ya :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı