100 TL Fare Önerisi

devo29

Hectopat
Arkadaşlar 100 TL bütçe ile oyun için fare aramaktayım. Daha önce Bloody A90 kullandım elim büyük olduğu için tam oturdu ve güzeldi. Sensör olaylarından da pek anlamıyorum. Aklımda yine Bloody var fakat sizlere de sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle ve kesinlikle Corsair tercih edin hocam. Steelseries Rival 100 önerirdim ama malum bütçenizi aşıyor. Hem DPI, hem RGB ve hemde tasarımından dolayı Corsair Harpoon RGB.

Arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim. Makro kullanma gibi derdim yok ama elim biraz büyük a90 kullandım iyi geldi bana tabi bu fiyat aralığında a90 yerine daha iyi performans veren mouse varsa onu tercih edebilirim.

Yaklaşık 6 aydır G102 Prodgy kullanıyorum. Bütçenize uygun sade ve şık bir fare. Teknik özellikler olarak
RGB ve 6000 dpi bir sensörü var . Kendi segmentine göre üstün bir sensörü var. Eli orta büyüklükte ki
kullanıcılar için uygun . Gerçekten ergonomik bir fare.
Bir sorunuz varsa sorabilirsiniz .

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı