100 TL fare veya klavye önerisi

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar şuan kullandığım fare ve klavye, adını anmak istemediğim markaların lanet ürünlerinden birkaçı.
Toz toprak, ne harfi görüyorsun, ne tuşu :)

Elimdeki para ile güzel bir set almayı düşünüyorum. Koltuk aldım geçen haftalarda. Kırmızı-siyah renkler ağırlıklı.
Bu sefer klavye veya fare almak istiyorum.

Bütçem 100 TL civarında olduğu için ikisini alamıyorum. Mutlaka oyuncu donanımı olmalı ve ışıklandırmalı olmalı.
Eğer değecek ise 20-30-40 TL çıkılabilir.

Önerilerinizi bekliyorum. Aklıma Logitech G105 veya veya G500S faresi var. Başka seçenekler sunar mısınız ?

Makro lu mouse ları öneririm. Fps ve rpg oyunlarda kolaylık sağlıyor. Steelseries serisine dokunma. Logitech den başkasını alma. Razer var ama pahalı.

Siz yanlış anladınız. Şuan sadece klavye veya mause alacağım. Yani 100-130 TL'lik fare veya klavye önerisi istiyorum.

G103'ün şıkları yanmıyor diye biliyorum. Akşamleyin tuşlar çok sıkıntı oluyor benim için. 100-1030 TL bütçe ayırmadaki neden bu zaten.

Bütçeyi biraz daha arttırıp Logitech M570 Wireless Trackball modelini deneyebilirsiniz. İlk bir hafta alışılması zor olacaktır, sonuçta bir fare değil, ama sknrasında fare kullanmak istemeyeceksiniz...

Fare hareketlerini top sayesinde yapıyor olası iyi bir şey ancak tiini hiç sevmedim en başta. Aldığım ürünü beğenmeliyim.
Ayrıca 160 TL hiç de ucuz değil bir fare için. Bu fareyi alırsam verdiğim paradan ötürü üzülürüm :)

Galiba G105 alacağım. Önerileri olan varsa bekliyorum.

Arkadaşım bence sen Logitech g300 ve Logitech g105. Veya Logitech g300 ve g103 almalısın. Ya da klavye senin için daha önemli ise klavyeyi g105 fareyi ise g100. Ama g100'ü beğenmessin. 100 TL civarında en iyi bunlar benim bildiğim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı