100 TL Gaming Mouse Önerisi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bütçem 100 TL ve laptopum için bir mouse önerisinde bulunmanızı istiyorum. Masaüstü bilgisayarımda G302 kullanıyorum ve gayet memnunum. Aliexpress tarzı sitelerden olabilir, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bütçem 100 TL ve laptopum için bir mouse önerisinde bulunmanızı istiyorum. Masaüstü bilgisayarımda G302 kullanıyorum ve gayet memnunum. Aliexpress tarzı sitelerden olabilir, teşekkürler.
Notebookda ne tür işler için istiyorsunuz? Güzel bir ürün kullanıyorsunuz aktif olarak yani kablosuz daha konforlu bir ürün tercih edebilirsin günlük ihtiyaçlarınız için.

Laptopta tek oynadığım oyun LOL daha çok günlük ihtiyaçlarımda kullanacağım bir mouse olabilir.

Logitech'in M185 adında bir mousesini buldum iyi midir ? Yoksa başka alternetiflere mi yöneleyim?

İstersen Logitech G300s + Mousepad Bundle alabilirsin. Normalde sadece mousepad alsan zaten 80 lira. İstersen sonra mousepad'i satabilirsin fakat benim önerim tutmandır. Ayrıca G300s modelinin makrosu boldur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı