100 TL Kablolu kulak içi kulaklık önerisi

ye.tokaç

Centipat
Müzik dinlemek için 100 lirayı aşmayan kulaklık arıyorum. JBL C100 ve T110 kulaklıklarını önermişler ama yorumlara bakınca 2 ay sonra bozuldu, ses cızırtılı geliyor gibi şikayetlerle karşılaştım. Beni üzmeyecek sesi ve en önemlisi bası iyi olan kulaklık önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç yıldır Xiaomi piston kulaklık kullanıyorum bir sorun çıkarmadı. Ama aldıktan sonra silikonu çıkarıp içindeki mesh kısmını ayırmak gerekiyor.

T110 modelini öneririm yaklaşık 4 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.Hor kullanmıştır o arkadaşlar.Bass konusunda az da olsa tatmin eder ama ekolayzer'den ayarlamanız gerek.

Birkaç yıldır Xiaomi piston kulaklık kullanıyorum bir sorun çıkarmadı. Ama aldıktan sonra silikonu çıkarıp içindeki mesh kısmını ayırmak gerekiyor.
Hangi piston modelini öneriyorsunuz?
T110 modelini öneririm yaklaşık 4 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.Hor kullanmıştır o arkadaşlar.Bass konusunda az da olsa tatmin eder ama ekolayzer'den ayarlamanız gerek.
Mümkünse ekolayzer ayarını atabilirmisiniz?

Hangi piston modelini öneriyorsunuz?

Mümkünse ekolayzer ayarını atabilirmisiniz?
Benim kullandığım piston basic idi. Piston ucuz modelleri. Eğer biraz daha iyi bir şey isterseniz 75 tl civarı xiaomi hybrid pro var. Ama benim dediğim kulaklık da 30-40tl civarına bulunabiliyor ve 3 yıldır falan kullanıyorum hala daha bir sorunu yok. Biraz yorum okuyup ona göre karar verin.

Yeni konular

Geri
Yukarı