100 TL kamerali mikrofon önerisi

Yuri09

Hectopat
Bu kamerali mikrofonda kamerayi acmadigim halde mikrofonu kullanabilir miyim? Ve 90 100 TL arasi ne onerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ornegin EBA kamera acmamiza izin vermiyor mikrofon kullanmak burada onemli benim için.
Kamerayı hoca açabiliyor.

Tek bir USB var gözüküyor fotoğrafta. Yani kamera ile mikrofon birleşik ve sürekli çalışacak. Bence kameranın üzerini kapatın ( Sticker olabilir. ) mikrofonu ayrı olarak kullanın. Eğer kamerayı kullanmak isterseniz Sticker'ı sökersiniz.

Microcase Siyah Mikrofonlu Hd Webcam Kamera 720p 30 Fps Al2543 | Trendyol Burada kamera ile mikrofon ayrı. Kameranın kablosunu çıkarıp sadece mikrofonun kablosunu takarsınız. İstediğiniz zaman ise kameranın kablosunu takarsınız. Ama bu üründe kamera kalitesi biraz daha düşük galiba.

Microcase 1080p Full Hd Mikrafonlu Yüksek Kalite Webcam Pc Kamera | Trendyol 1080P sürümünü buldum. Üstelik daha ucuz.

Anladim tek bi sorum kaldi ben pc mde telefon kulakligi denedim sesim karsi tArafa gidemiyor bu sorun yuzunden webcam aliyorum

Ses gelmiyor mu? Bazı kulaklıklarda mikrofon tam kulaklığın içinde olur. Yani şöyle anlatayım kulağımıza koyduğumuz yer varya, orada olabiliyor mikrofonlar bir de oraya bir şeyler söyle belki mikrofon oradadır. Olmaz ise kulaklığı taktığın yeri kontrol et bazen biraz gevşek bırakman gerekebiliyor ya da yanlış yere takmış olabilirsin.

Geri
Yukarı