100 TL klavye önerisi

Sadece anti ghost özelliği olduğu için bunu seçmeyi düşünüyorum.

Kaliteli bir marka değil, ama hoşuna gittiyse alabilirsin. Zaten klavyeler diğer herhangi bir ekipmandan daha uzun ömürlü oluyor. Eğer tuşlardan biri bozulursa, veya membrane patlarsa kullanmadığın bir tuşun içindekiyle değiştirebilirsin.

Kaliteli bir marka değil, ama hoşuna gittiyse alabilirsin. Zaten klavyeler diğer herhangi bir ekipmandan daha uzun ömürlü oluyor. Eğer tuşlardan biri bozulursa, veya membrane patlarsa kullanmadığın bir tuşun içindekiyle değiştirebilirsin.

Aynen öyle, yardımınız için teşekkür ediyorum, tekrar edeyim anti ghost özelliği olduğu için diğer ürünü almayı seçiyorum.

Arkadaş 100-150 TL bandında demiş şu an TR şartlarında 100-150 TL bandında adamakıllı klavye bulmak zor zaten çöp çöp yazmana gerek yok.
150 TL'ye Amazon'un 40 TL kampanyasıyla düzgün bir klavye alınabilir.
İşi bilmiyorsan mesaj yazmayacaksın. Kafana silah tutan mı var?
Hocam bu ürün aynı anda birkaç tuşa basma olayı var mıdır? İndirimi yaptım da şimdi almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım başka klavyeler de attınız.
Diğer çöplerden iyidir. Ben kullanmadım bu klavyeyi. İnternette bize sormadan araştırmanızı yapın. YouTube'de videoları varsa izleyin. Amazon'dan 190 TL'ye kadar diğer klavyelere de bakabilirsiniz. Gene indirimle 150'ye düşerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı