100 TL klavye önerisi

furkan.061995

Hectopat
Daha fazla  
Tek beyaz ışıklı, sessiz, performanslı ve bilek desteği olan bir klavye istiyorum. RGB olması şart değil. Sadece LOL oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek beyaz ışıklı, sessiz, performanslı ve bilek desteği olan bir klavye istiyorum. RGB olması şart değil. Sadece LOL oynuyorum.
Hepsiburada'da yaklaşık 120 liraya Bloody B120 Turbo adlı klavyeyi buldum. Klavyede tek renk (kırmızı) ışıklandırma bulunuyor ve biraz da Razer'ın BlackWidow modelini andırıyor. Hissiyatını bilemem ama Bloody baba markadır. Ucuzdur ama çok kaliteli ürünler yapıyor bence. Daha önce B2100 klavye mouse kombosunu denemiştim ve fiyatına göre mouse olsun klavye olsun çok iyiyidi o fiyata göre. Hazır almışken mouse da değiştireyim dersen hiç düşünmeden alabilirsin B2100'ü. B120'ye tekrardan gelirsek çok sağlam gözüküyor. Hatta klavyeyi su altına koyup öyle oynadıkları bir videoya dahi rastlamıştım :D.

Hepsiburada'da yaklaşık 120 liraya Bloody B120 Turbo adlı klavyeyi buldum. Klavyede tek renk (kırmızı) ışıklandırma bulunuyor ve biraz da Razer'ın BlackWidow modelini andırıyor. Hissiyatını bilemem ama Bloody baba markadır. Ucuzdur ama çok kaliteli ürünler yapıyor bence. Daha önce B2100 klavye mouse kombosunu denemiştim ve fiyatına göre mouse olsun klavye olsun çok iyiyidi o fiyata göre. Hazır almışken mouse da değiştireyim dersen hiç düşünmeden alabilirsin B2100'ü. B120'ye tekrardan gelirsek çok sağlam gözüküyor. Hatta klavyeyi su altına koyup öyle oynadıkları bir videoya dahi rastlamıştım :D.
Arkadaşın dediği gibi Bloody alabilirsiniz. Gerçekten baba marka benim arkadaş var sinirlendikçe fareyi duvarlara vuruyor onun elinde bile 1.5 senedir gitti hala çalışır durumda. :D
Kendim de eskiden Bloody klavye kullanıyordum memnundum açıkçası hala evdeki dolaplardan birinin tozlu raflarında çalışır durumda duruyor.

Öncelikle söyleyebilirim ki Avonn modelini denerken hissiyat beni çok rahatsız etmişti, mantar klavye dediğimiz o tuş anahtarındaki silikonu dibine kadar hissediyorsunuz. Tuş sanki bir jelin üzerinde gibi. Ama belki senin hoşuna gidebilir, ona karışmam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı