100 TL Kulaklık Önerisi

18457294948

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Xiaomi telefonlarının yanında kulaklık vermediği için almak zorundayım. Günlük kullanım için istiyorum. Bütçem 100 TL. (kaliteli bir kulaklık arıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Samsung Level U Bluetooth aldım 130 TL ye gayet memnunum şarjı bir günü rahat çıkarıyor oldukça rahat kullanımı var konuşmalarda sıkıntı çıkarmıyor.

Bende yukardaki arkadaş gibi Level U kullanıyorum bir sorunu yok muhtemelen mi 6 almışsındır kulaklık girişi olmadığı için kablosuz kulaklık almanda fayda var.

Sana gamepower medusa oneririm 7.1 oyuncu kulakligi cok guzel bir kulaklik ben 125 liraya almistim begenirsen kesinlikle öneririm.

Kulak içi kulaklık istiyorum. Xiaomi modellerini beğendim. Muhtemelen Xiaomi kulaklık alacağım.
Xiaomi hakkında bir fikrim yok ancak Sennheiser CX 1.00 tavsiye ederim. Hem kendim kullandım hemde arkadaşlarım kullanıyorlar, hepsi gayet memnun. Bunun dışında Sennheiser hemen her ürüne serviste değişim yapıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı