100 TL Kulaküstü Kulaklık Önerisi

Orthros

Hectopat
Arkadaşlar selam,
Sadece müzik dinlemek amaçlı bass ağırlıklı bir kablolu kulaküstü kulaklık arıyorum. Telefon ve PC'de kullanacağım. Bütçe 100 TL civarı.
Ne tavsiye edebilirsiniz?
Ayrıca Gaming ve kablosuz kulaklığım var. Onlardan aramıyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüksek ihtimalle linç yiyeceğim ancak, kendi önerdiğim MS09'u önerebilirim. Bass'ları gayet yerinde, kendi kullandığım CX 200 ile Piston Fresh arasında diyebilirim. Tek eksiği sert ve plastik kafa bandı, ek olarak kulağı terletmesi.
Bunun gri versiyonunu kullanıyorum.

Başka saf müzik amaçlı güzel kulaklık bulamadım maksimum 100TL'ye.

Bütçe artarsa MDR-ZX310AP;

Yüksek ihtimalle linç yiyeceğim ancak, kendi önerdiğim MS09'u önerebilirim. Bass'ları gayet yerinde, kendi kullandığım CX 200 ile Piston Fresh arasında diyebilirim. Tek eksiği sert ve plastik kafa bandı, ek olarak kulağı terletmesi.
Bunun gri versiyonunu kullanıyorum.

Başka saf müzik amaçlı güzel kulaklık bulamadım maksimum 100TL'ye.

Bütçe artarsa MDR-ZX310AP;
Öncelikle çok teşekkür ederim güzel tavsiyelerin ve emeğin için. Merak ettiğim bir şey var. Örneğin; attığın ürüne bakınca aynı markanın benzer ürünleride var birden fazla 100 TL'ye kadar. Özellikle bu modeli önermenin sebebi var mı?
Mesela : Preo My Sound Wonder MS62TDN Bood Edition Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Fiyatı ve Özellikleri
Bu model daha dolgun ve kaliteli duruyor sanki emin olamadım. Senin fikrin nedir?

Ben kendim de kullandığım için, emin olmak için o modeli önerdim. Bood Edition'a bakmıştım, güzel duruyor. Ses kalitesi kısmını bilemem ama ergonomi olarak çok rahat olduğunu tahmin edebiliyorum.

Ben Polygold PG-6979 kullanıyorum. Aynı zamanda Bluetooth özelliği de var tasviye ederim. Linç atmayın hemen kendi önerim bu. Süper bir kulaklık değil ama o fiyata gayet iyi bir kulak üstü kulaklık bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı