100 TL lehim teli önerisi

En son Soldex aldıydım ama pahallanmıştır. Ben 80 90 ₺ almıştım baya kaliteli lehim teli.
100 TL mi sesli güldüm geçen nalburadan 20 TL'ye almıştım bir tık abartmışsın sanırım.
:D Asıl bu yoruma ben gülüyorum. Kaliteli ustalar marka kullanır ve marka çok önemlidir. Ufak lehimlemeler de kalite farkından düzgün lehimleme yapamadığında görürüm seni 😀

Profesyonel olarak lehimleme yapmıyorsan, çabuk bitsin istemiyorsan ve mümkün oldukça ucuz olmasını istiyorsan şiddetle öneririm. Çoğu işimi görüyor bu tel. Daha 2 gün önce 10 metre daha aldım.

Profesyonel olarak lehimleme yapmıyorsan, çabuk bitsin istemiyorsan ve mümkün oldukça ucuz olmasını istiyorsan şiddetle öneririm. Çoğu işimi görüyor bu tel. Daha 2 gün önce 10 metre daha aldım.

Hocam böyle bir makinem var.
WIN_20220507_21_02_05_Pro.jpg

Siz düşünün.

En son soldex aldıydım ama pahallanmıştır. Ben 80 90 ₺ almıştım bayağı kaliteli lehim teli.

:D asıl bu yoruma ben gülüyorum. Kaliteli ustalar marka kullanır ve marka çok önemlidir. Ufak lehimlemeler de kalite farkından düzgün lehimleme yapamadığında görürüm seni 😀

Hocam ben basit leğim yapıyorum kendim profesyonel değilim ama o kadar pahalı olacağını sanmam.

Hocam ben basit leğim yapıyorum kendim profesyonel değilim ama o kadar pahalı olacağını sanmam.
Ben ufak lehimlemeler yapıyorum. Google'a yazıp aslında ne kadar pahallı olabileceğini görebilirsin. Ben de biliyorum 15 20 ₺ ye bir sürü markanın lehim teli var. Belki arkadaş hobi olarak değil iş olarak yapacak bilemezsin. Yazmamış çünkü

Yeni konular

Geri
Yukarı