100 TL Mouse Önerisi

Bütçe
100
Makaleler
8
Herkese merhabalar, 6.5 yıl boyunca ana sistemimde kullandığım, SMX-R111 alınca da laptop ile kullanmaya devam ettiğim eski SMX-R1 model farem 3.5 ay da laptopta hizmet ettikten sonra emeklilik istedi. Yani mouse oyun için olmayacak, mümkünse kompakt ve sessiz olsun. Kablosuz olması önemli, birden fazla DPI ayarı olursa güzel olur ancak şart değil, ayarsız olacaksa da 1000-1200 DPI aralığında bir değeri olsun. Bütçe için maksimum 100 lira düşünüyorum ancak çok çok iyi bir şey olursa esnetme düşünülür. En geç bu akşam siparişini vereceğim. Önerilerinizi bekliyorum.

Bunlar biraz düz gibiler, fiyatlarına göre biraz boşlar sanki. Philips'in bunlara benzer faresi A101'e 50 liraya geldi.
@261538 @Mithat Berhan @Onur Altuğ Sever değerli hocalarım sizin görüşleriniz önemlidir, siz ne düşünüyorsunuz? Hepsiburada'da Buyfun M40 diye bir mouse buldum, kablosuz, sessiz ve şarj edilebilir. Vergi ve kargo ile 80-90 lira gibi bir şey oluyor. Sizce o nasıldır? Yorumları çok olumlu, yurt dışı yerlerde de 150 saat pil ömrü olduğunu gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı