100 TL mouse önerisi

El ölçüsü ve tutuş şekli lütfen.

Eğer eliniz küçükse alabileceğiniz ve kaliteli marka olan 1 ms mouse olarak en az 4 yıl idare edecek bir fare kendimde kullanmaktayım tavsiye ederim.

İlk olarak bütçenin fazlasıyla üzerinde bir ürün.

İkinci olarak pek kaliteli diyemem sensörü olaylı. Bazında mercury bazısında ise adını bilmediğim bir sensör var.

Üçüncü olarak çift tıklama sorunu var (Yokmuş yanlış bilgi).

Ama alınabilir.

İkinci olarak pek kaliteli diyemem sensörü olaylı. Bazında mercury bazısında ise adını bilmediğim bir sensör var.

Üçüncü olarak çift tıklama sorunu var.

Ama alınabilir.
Lightsync modelinde çift tıklama yok.

Üçüncü olarak çift tıklama sorunu var.

Ama alınabilir.

Bildiğiniz üzere elektronik şans işi illaki sorunları olabilir fakat ben alacağım zaman bayağı bir süre araştırmıştım ve en az sorunlarla karşılaşan 1ms mouse kullananlar ise gayet memnun ve bende kullanmaktayım bahsettiğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım çoğu kişinin tercih ettiği mouse eğer arkadaşımız şu an almaktan vazgeçerse bunu almayı düşünebilir.

El ölçüsü ve tutuş şekli lütfen.
Elim büyük fakat orta boy bir mouse yetiyor. Tutuş şekli de nasıl bir adlandırma var bilmiyorum ama bilek yere gelecek şekilde uzunlamasına tutuyorum.
Edit: TRUST ZIVA GAMING MOUSE + MOUSE PAD SET 21963 - Ucuzbudur
Bunu kullandım 2 yıl ve boyutu çok güzel gelmişti.
Teşekkürler. Aklımda bulunacak.
Bildiğiniz üzere elektronik şans işi illaki sorunları olabilir fakat ben alacağım zaman bayağı bir süre araştırmıştım ve en az sorunlarla karşılaşan 1ms mouse kullananlar ise gayet memnun ve bende kullanmaktayım bahsettiğiniz sorunların hiçbirini yaşamadım çoğu kişinin tercih ettiği mouse eğer arkadaşımız şu an almaktan vazgeçerse bunu almayı düşünebilir.
Hocam çok üstünde bütçenin. Bütçem olursa o kadar bakıcam.

Geri
Yukarı