100 TL mouse önerisi

Elinin uzunluğu ve genişliğini ölçüp söyler misin? Eğer ellerin küçükse ve sana ellerine büyük gelecek bir fare önerirsem ve o ürünü alırsan paranı basitçe çöp etmiş olursun çünkü fare eline oturmaz.

Şu anda evde değilim ama Bloody V5 mouse var şu anda ben de elime tam oturuyor

v2-63294-1_large.jpg
@Sammy Winchester MSI Gg Clutch Gm08 Gamıng Mouse Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Bu nasıldır büyük arıyorum mouseyi.
Galiba Gamenote Ms814 Kablolu Rgb Gaming Mouse - Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu alacağım.

Son düzenleme:
Şu anda evde değilim ama Bloody V5 mouse var şu anda ben de elime tam oturuyor

Eki Görüntüle 1190407
@Sammy Winchester MSI Gg Clutch Gm08 Gamıng Mouse Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Bu nasıldır büyük arıyorum mouseyi.
Galiba Gamenote Ms814 Kablolu Rgb Gaming Mouse - Siyah Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu alacağım.
Ya kardeşim neye güvenerek alacaksın, sadece 9 tane değerlendirme var, incelemesi yok ve farenin IPS değeri, boyutu, HZ değeri ve sensörü hakkında bilgi yok. Firmalar kalitesiz ürünlere deli gibi RGB döşeyip milletin gözünü boyamak için yüksek, gereksiz DPI değerleri koyarak kalitesiz, 2 aya bozulacak farelerini kazıklamaya çalışıyorlar. Sana önerim GXT 180 kusan faresi olur. 100 IPS, 1000hz, 5000 DPI ve PMW3325 sensör. Bu sensörü 150 TL'lik Katar Pro kullanıyor. Bu bütçede 180 kusan der geçerim. Fare orta boyutlu bir fare, sizin attığınız fareden biraz daha küçük, elinize oturacağını düşünüyorum.

Ağırlığın 150 gram yazdığına bakma, kutulu hali o ağırlıkta, ürünün kendi sitesinde 90 gram olduğu yazıyor.

MS814'de de PMW3325 var, alınabilir.

Elinizin boyutuna ve tutuş şeklinize uygun olanı alabilirsiniz.

Son düzenleme:
MS814'de de PMW3325 var, alınabilir.

Adam büyük fare arıyorum diyor sen gidip Aorus M2 öneriyorsun. Aorus M2 küçük bir faredir, elinize oturmaz ve konforlu olmaz. Benim attığım fare her türlü daha mantıklı olur. Ms814 hakkında yeterli bilgi olmadığını yazdım zaten.

Adam büyük fare arıyorum diyor sen gidip Aorus M2 öneriyorsun. Aorus M2 küçük bir faredir, elinize oturmaz ve konforlu olmaz. Benim attığım fare her türlü daha mantıklı olur. Ms814 hakkında yeterli bilgi olmadığını yazdım zaten.

Ms814 hakkında yeterli bilgi olmadığını yazdım zaten.
Ya kardeşim neye güvenerek alacaksın, sadece 9 tane değerlendirme var, incelemesi yok ve farenin IPS değeri, boyutu, HZ değeri ve sensörü hakkında bilgi yok. Firmalar kalitesiz ürünlere deli gibi RGB döşeyip milletin gözünü boyamak için yüksek, gereksiz DPI değerleri koyarak kalitesiz, 2 aya bozulacak farelerini kazıklamaya çalışıyorlar.

Gayet bilgilisiniz gibi gözüküyor buradan ama.

Ms814'ün özelliklerine rağmen bu kadar ucuz olmasına şaşırdım. Gamegaraj da ürün 140 TL sanırım indirim var. 115 TL'ye MS814 alınır ancak ben 140 TL vermem Gxt 180 kusan varken. İkisi hemen hemen aynı boyutta ve özellikleri aynı.

MS814'ün özelliklerine rağmen bu kadar ucuz olmasına şaşırdım. GameGaraj'da ürün 140 TL sanırım indirim var. 115 TL'ye MS814 alınır ancak ben 140 TL vermem GXT 180 kusan varken. İkisi hemen hemen aynı boyutta ve özellikleri aynı.

Ya kardeşim neye güvenerek alacaksın, sadece 9 tane değerlendirme var, incelemesi yok ve farenin IPS değeri, boyutu, Hz değeri ve sensörü hakkında bilgi yok. Firmalar kalitesiz ürünlere deli gibi RGB döşeyip milletin gözünü boyamak için yüksek, gereksiz DPI değerleri koyarak kalitesiz, 2 aya bozulacak farelerini kazıklamaya çalışıyorlar. Sana önerim GXT 180 kusan faresi olur. 100 IPS, 1000Hz, 5000 DPI ve PMW3325 sensör. Bu sensörü 150 TL'lik Katar Pro kullanıyor. Bu bütçede 180 kusan der geçerim. Fare orta boyutlu bir fare, sizin attığınız fareden biraz daha küçük, elinize oturacağını düşünüyorum.

Ağırlığın 150 gram yazdığına bakma, kutulu hali o ağırlıkta, ürünün kendi sitesinde 90 gram olduğu yazıyor.

Teşekkürler, ben RGB olduğundan değil kulaklığımda aynı marka bir de kaliteli bir marka diye biliyorum ondan yazmıştım.

Trust GXT 180 Kusan almıştım 110TLye indirim oluyor bazen.

Yeni konular

Geri
Yukarı