100 TL mouse önerisi

Trust GXT 180 Kusan almıştım 110TLye indirim oluyor bazen.
Şu an 95 TL, bundan 1 ay önce de bu fiyatlardaydı.
Gayet bilgilisiniz gibi gözüküyor buradan ama.
Genelleme yaptım. Piyasada bahsettiğim türden tonlarca fare var. Hatta bu bütçedeki farelerin %95'i bahsettiğim şekilde. MS814 onlardan biri sandım ve arkadaşın attığı sitede özellikler falan yazmıyordu. Ayrıca araştırıp öğrendim özellikleri.

Hocam şimdi ben ikisi aynı fiyattaysa Trust olanı mı tercih edeyim? @Zerons memnun musunuz bu arada?
Memnunum hocam alalı yaklaşık 6 ay oldu sanırsam Valorant,CS:GO gibi oyunlar oynuyorum takılma vs. yok.

MS814'ün özelliklerine rağmen bu kadar ucuz olmasına şaşırdım. GameGaraj'da ürün 140 TL sanırım indirim var. 115 TL'ye MS814 alınır ancak ben 140 TL vermem GXT 180 kusan varken. İkisi hemen hemen aynı boyutta ve özellikleri aynı.

Amazon dışında 180 TL geneli Amazon'dan daha önce hiç alışveriş yapmadım o yüzden bilmiyorum.
Elinizin ölçülerini söyleyebilir misiniz? MS814 GXT 180'den biraz daha büyük, ona göre öneri yapacağım. Elinin uzunluğunu söyle.

Maalesef evde değilim.

Bilgisayara fazla zaman ayıramıyorum ondan fazla iyi bir şey olmasına gerek yok.
Bence Ms814 al, büyük fare arıyorum demişsin Ms814, Gxt 180'den bir tık daha büyük ve hem Ms814'ün dış görünüşünü daha çok beğendiysen almaman için sorun yok. İkisi boyut dışında tamamen aynılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı