100 TL oyun amaçlı fare önerisi

monurts

Kilopat
Everest SM-700 model fareyi kullanıyorum uzunca bir süredir. Makro tuşları koymuşlar fakat sol klik basılıyken makro tuşları çalışmıyor. Fortnite oynarken bu çok can sıkıcı oluyor, rahatça build yapılamıyor. Faremden genel olarak da pek memnun değilim artık. Bazen hızlı hareketlerde takılabiliyor.
Geniş DPİ ayarı seçeneği sunan ve kesinlikle makro içeren bir oyuncu faresi arıyorum. 100 lira bütçe ayırabilirim, çok hoşuma giderse 150 liraya kadar çıkabilir. Düşük DPİ'lara inebilen fareler benim için daha cazip çünkü faremi düşük DPİ'larda kullanmayı seviyorum.
Hiç öneri yok mu yahu?

Son düzenleme:
150 TL'ye kadar çıkabileceğine göre 5 aydır kullandığım Corsair Harpoon'u tavsiye ederim. 250 - 6000 DPI arası ayar yapabiliyorsun.

Corsair Harpoon 6000 Dpi Rgb Gaming Mouse (CH-9301011-EU) | Corsair | Optik Sensör Gamer Mouse Corsair Harpoon RGB Gaming Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Ekran Görüntüsü (356).jpg

49444674_544695669275194_6006411458789769216_n.jpg

CS:GO oynuyor musunuz? Bu oyunda tatmin eder mi? Görünüşü hoşuma gitti elime iyi oturacağını düşünüyorum.

CS:GO oynuyor musunuz? Bu oyunda tatmin eder mi? Görünüşü hoşuma gitti elime iyi oturacağını düşünüyorum.
Battlefield 1 oyuncusuyum, CS:GO oynamıyorum. FPS oyunlarında tatmin edeceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı