100 TL oyun önerisi

Batuhan Deveci

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bayram paramı biriktirip oyun almayı düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz? (CSGO var ve yarış olmasın.)

Oyunda multiplayer özellik bulunsun.

Tür fark etmez. 100 TL diye illa da 100 TL oyuna gerek yok.

Bilgisayarım;
  • NVİDİA GT 940M
  • 8 GB RAM
  • 2TB HARDDİSK
  • İ7 İŞLEMCİ

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5, Fallout 4, The Witcher 3, Rise of the Tomb Raider olabilir. Seviyorsan Assassin's Creed olabilir.

Metal Gear Solid 5 olabilir.

Multiplayer oynamak istiyorsan GTA 5 al. Diğerlerinin online'ı yok.

Yaz indirimi geldi 100 TL'ye The Witcher 3 ve Rainbow Xix ya da sadece GTA 5 alabilirsiniz.

Witcher 3 kaçırılmayacak bir fırsat fakat 10 TL daha üstüne koyup Witcher 1 ve Witcher 2'yi de oynamanızı öneririm. İlla Witcher 3'ü alırım diyorsanız da internette ilk iki oyunun hikayesini okumanızı öneririm.
Onun haricinde her arkadaşın dediği gibi GTA 5 albilirsiniz. Skyrım de güzeldir, Fallout 4'ü de öneririm.

Rainbow Six Siege alabilirsin FPS hastasıysan. Öte yandan Just Cause 3'te CO OP modu varsa arkadaşla alıp oynayabilirsin.

The Witcher dışında daha çok FPS oyunları oynuyorum Rainbow Six Siege almayı düşünüyorum başka bildiğiniz FPS ve multiplayer oyun var mı CS:GO hariç?

Ve benim aklımda şu an Rainbow Six Siege ve Battlefield 4 var. Steam harici ucuz birkaç yer biliyorum.
Kinguin, Voidu, MTCGame, Oyunfor, Origin güvenilir mi?
Ne kadar indirimde de olsa Six Siege biraz pahalı. Daha ucuz nerede bulabilirim?

Keşke daha önce acele etseydin Rainbow'un 40 TL'lik sürümü vardı. Daha ucuzunu bulman zor. Battlefield 4'ü Durmaplay'den alabilirsin 20 lira fiyatı güvenilir site. Ayrıca linklerin başında kilit simgesi varsa bu siteler güvenilir demektir, satış sitelerin güvenlik sertifikası olur.

Teşekkür ederim arkadaşımla beraber Rocket League alacağız. Hepiniz için teşekkür ederim. Rainbow'u alacaktım ama starter edition bir operatör için oyuna saatlerini dökmen gerekiyordu, o yüzden satın almadım. Teşekkür ederim yine de, konu kilit.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı