100 TL oyun tavsiyesi

100 TL değil ancak platform-vurdulu kırdılı oyun seviyorsanız Fury Unleashed diyebilirim kendimde oynadım 8 saat oynama-bitirme süresi var bayağı keyiflidir bir deneyin bence(32 TL).

Steam'de güzel keyif verici tek kişilik/online fark etmez oyun öneririmsiniz? (ya da oyunlar) bütçe: 100 TL.

Bence oyun almak yerine Game Pass alın bilgisayar fiyatı 30TL içinde 60-70 tane oyun var belki daha fazla bu oyunlar içinde 600-700 liralık oyunlarda var tek sıkıntısı aboneliğin bitince oyunları oynayamıyorsun

Bence oyun almak yerine Game Pass alın bilgisayar fiyatı 30TL içinde 60-70 tane oyun var belki daha fazla bu oyunlar içinde 600-700 liralık oyunlarda var tek sıkıntısı aboneliğin bitince oyunları oynayamıyorsun.

Game Pass'im zaten var aylık olarak ödeme yapıyorum fakat hem yüksek GB'li oyunlar var bazılarını indirmeye üşeniyorum ve Game Pass'deki çoğu oyunuda oynadım.

Dying Light. Yan görevlerle beraber en az 30 saat keyifli bir deneyim yaşatacak bir hikaye modunun yanında değişik modlar da var. Parasının hakkını sonuna kadar verir.

Geri
Yukarı