100 TL oyun tavsiyesi

die for you

Picopat
Yer
Holyvuud
Daha fazla  
Öhü öhü şimdi şöyle o kişi köylü masum ben oluyorum.
Oynadığım oyunlar şunlar.
1) Valorant.
2)The Witcher 3(onunda sonunu getiremeden Save dosyalarım silindi onu bile oynayamamdım)(tekrar başladım)
3)Far Cry 5 (indirdim ama daha hiç oynamadım )
Far Cry 5'in TR yamasını oynamak istemiyorum öncelikle İngilizce öğrenmem lazım oynamak için İngilizce öğrendikten sonra oynayacağım.
4) Fall Guys var işte arada bir kafa dağıtmaya girip sinir krizi geçirip çıkıyorum.
5 Rocket League indirdim çok eğlenceli bir oyun en sevdiğim oyunum o şu anda.
Başkada hatırladığım bir oyunum yok.
-_kriterlerim_-
-Genel olarak her şeyden memnunluk duymaya yönelik bir insanım eğer kaliteliyse bana bir şeyler hissettirebiliyorsa o oyunu severim.
-Grafikler aşırı önemli en önemli kriterim grafikler iyi olmalı.
-Para sıkıntım yok ama bir oyuna 100 TL'den fazla vermek istemiyorum zaten yakında indirimler başlıyormuş sizin de tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistemin ne diye soracak arkadaşlar sizde hoş geldiniz.😑😑
Şimdiden tüm Technopat ailesine teşekkür ederim.

1643017541086.png

Sistem değişkenlk gösteriyor :) şu an 8 ama RAM siparişim yolda yakında 16 olacak şu an minik tatlış bir GT 1030'a sahibim ama 3050 8 k 9K altında çıkarsa ona da geçebilirim işlemcşm Ryzen 3 3100 onu yılaarca değiştirmem herhalde sisteme takılmayın.
Arkadaşlar başlık: Hiç oyun oynamamış birine tavsiye ediceğiniz oyunlardı, ben 100 TL'nin üstünde olmasın diyordum, 50 TL altı üstü oyunlar kafi diyordum, hani çok pahalı oyunlar önermeyin. Moderatörler benden nefret ediyorlar galiba. Moderatorler ❤️❤️

Son düzenleme:
Hocam For Honor'a baktım çok güzel gözüküyor sevdiğim türde bir oyun indirimlerde ne kadar düşerse artık ona göre almayı düşünüyorum istek listeme ekledim.
Ama oyunun yorumları biraz canımı sıktı.

Kaçırmayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı