100 TL Oyuncu Faresi Önerisi

baahtsizbedevi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde 100 TL gibi bir bütçe var. Kablosuz olursa iyi olur. Ağır ve terleten mouselerden hoşlanmıyorum. Tavsiyeleriniz varsa bekliyorum teşekkürler.

Arkadaşlar elimde 100 TL gibi bir bütçe var. Kablosuz olursa iyi olur. Ağır ve terleten mouselerden hoşlanmıyorum. Tavsiyeleriniz varsa bekliyorum teşekkürler.
Bulduğum kablosuz mouseları şöyle yazayım sana yoksa tavsiye edilen türm ürünler %100 aynı farklı bişey yazanı görmedim daha :)

Everest SMX-R12 56TL
Bloody R80 Ghost veya düz modeli 155TL (Düz modelini 3 senedir kullanıyorum o zamanlar 100TL'ye almıştım tabii)
Trust GXT 130 61TL
Bloody R80A-1 180TL

Yazdığım bütünleri tavsiye etmiyorum tabi ki de ama araştırmak lazım :)

Bulduğum kablosuz mouseları şöyle yazayım sana yoksa tavsiye edilen türm ürünler %100 aynı farklı bişey yazanı görmedim daha :)

Everest SMX-R12 56TL
Bloody R80 Ghost veya düz modeli 155TL (Düz modelini 3 senedir kullanıyorum o zamanlar 100TL'ye almıştım tabii)
Trust GXT 130 61TL
Bloody R80A-1 180TL

Yazdığım bütünleri tavsiye etmiyorum tabi ki de ama araştırmak lazım :)
Sırf farklı olsun diye 180 liralık fare önermişsin adama. Sürekli aynı şeyler öneriliyorsa piyasada tutulduğu içindir.

Sırf farklı olsun diye 180 liralık fare önermişsin adama. Sürekli aynı şeyler öneriliyorsa piyasada tutulduğu içindir.

Mevzuyu çözemeden yorum yapmazsan sevinirim. "Kablosuz" olursa iyi olur söylemine karşılık verilmiş bir öneridir bu. Ayrıca bahsettiğin ürünün alt modeli şuan elimin altında. Trust ve Everest dışında Bloodylere kefil olabilirim.

Mevzuyu çözemeden yorum yapmazsan sevinirim. "Kablosuz" olursa iyi olur söylemine karşılık verilmiş bir öneridir bu. Ayrıca bahsettiğin ürünün alt modeli şuan elimin altında. Trust ve Everest dışında Bloodylere kefil olabilirim.
Bende araba alacağım bütçem 20 bin lira. Ferrari alayım mı gezeriz? Adam 500 liralık fare istese istediğin öneriyi yap fazlalık 30-40 lira ona koymaz ama 100 lira bütçeli adama 180 liralık fare önerip saçmalama. Neredeyse bütçenin iki katı fare öneriyorsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı