100 TL Steam yaz indiriminden oyun önerisi

Corxer

Femtopat
Daha fazla  
Steam yaz indirimi geldi. Haliyle oyun almam gerek, 100 TL bütçem var. Güzel oyun önerileri.

Son düzenleyen: Moderatör:
- Witcher 3 GOTY. -> 14, 99₺
- Metal slug paketi (eski oyun 12₺ ilgini çekebilir)
- Devil May Cry 5 -> 82, 50₺
- Batman Collection -> 15, 30₺
- Hollow Knight -> 12, 50₺
- Ori 2. oyunu -> 16, 50₺
- Dying Light paket halinde -> 27₺
- The Forest -> 8₺ (Arkadaşın varsa çok güzel)
- Bannerlord biraz bütçeyi aşabilir ama 450 saat oynadım hala oynamak istiyorum çok güzel.
- Telltale serilerine genel olarak bakabilirsin TWD ve Batman'in güzel olduğunu duydum

100TL'lik bütçe ile 3 aylık Game Pass'e girmekte mantıklı olabilir. Çünkü hollow Knight, FIFA 22, Age of Empires 4, A Plague Tale: Innocence, It Takes Two, Sea of Thieves, hades, Sniper elit 5, Naraka, Rainbow Six, AC Origins, ori vb bir sürü ilgi çekici oyun var. 3 ay ile yazı dolu dolu geçirebilirsin.
Game Pass şu an da 30TL ile çok güzel şeyler sunuyor zam gelmeden denemenizi tavsiye ederim. Oyun arayışınızı sonlandırabilir.

Ne tarz oyunlar istersin tavsiye edebilirim.

Hikaye ağırlıklı

- Witcher 3 GOTY. -> 14, 99₺
- Metal slug paketi (eski oyun 12₺ ilgini çekebilir)
- Devil May Cry 5 -> 82, 50₺
- Batman Collection -> 15, 30₺
- Hollow Knight -> 12, 50₺
- Ori 2. oyunu -> 16, 50₺
- Dying Light paket halinde -> 27₺
- The Forest -> 8₺ (Arkadaşın varsa çok güzel)
- Bannerlord biraz bütçeyi aşabilir ama 450 saat oynadım hala oynamak istiyorum çok güzel.
- Telltale serilerine genel olarak bakabilirsin TWD ve Batman'in güzel olduğunu duydum

100TL'lik bütçe ile 3 aylık Game Pass'e girmekte mantıklı olabilir. Çünkü hollow Knight, FIFA 22, Age of Empires 4, A Plague Tale: Innocence, It Takes Two, Sea of Thieves, hades, Sniper elit 5, Naraka, Rainbow Six, AC Origins, ori vb bir sürü ilgi çekici oyun var. 3 ay ile yazı dolu dolu geçirebilirsin.
Game Pass şu an da 30TL ile çok güzel şeyler sunuyor zam gelmeden denemenizi tavsiye ederim. Oyun arayışınızı sonlandırabilir.
hangi gamepass?

Hikaye ağırlıklı

A Plague Tale: Innocence'yu oynamadıysanız oynamanızı tavsiye ederim. 2. oyunu da gelecek ve geldiği gibi Game Pass'te.

Hangi Game Pass?

Xbox Game Pass. PC için 30TL.

1656072046064.png

1656072065724.png

Toplam 433 adet oyun bulunuyor. A Plague Tale: Innocence da Game Pass'te mevcut. 3 günde bitirip yeni oyunları deneyebilirsiniz. Steam'de indirimde değil sanırım.

Kütüphanesini incelemek isterseniz. Windows'ta Xbox App'ini kurup. Ücret ödemeden inceleyebiliyorsunuz.

Son düzenleme:
A Plague Tale: Innocence'yu oynamadıysanız oynamanızı tavsiye ederim. 2. oyunu da gelecek ve geldiği gibi Game Pass'te.

Xbox Game Pass. PC için 30TL.

Eki Görüntüle 1430066

Eki Görüntüle 1430067

Toplam 433 adet oyun bulunuyor. A Plague Tale: Innocence da Game Pass'te mevcut. 3 günde bitirip yeni oyunları deneyebilirsiniz. Steam'de indirimde değil sanırım.

Kütüphanesini incelemek isterseniz. Windows'ta Xbox App'ini kurup. Ücret ödemeden inceleyebiliyorsunuz.
ea in steamdeki game passi iyi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı