100 TL termal macun önerisi

ibohappy

Hectopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar, 100TL civarlarına termal macun arıyorum, Monster Notebook için alacağım FPS droplar artmaya başladı bu yüzden almam gerektiğini düşündüm.

Aklımda olan modeli aşağıya bıraktım. Sizin de bu fiyata beğendiğiniz laptop için güzel termal macun varsa yorumlara yazarsanız çok mutlu olurum.

Arctic MX-4 2020​

ürünün orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilriim, önerdiğiniz satıcı var mı?
Hocam bu linkten alabilirsiniz , satıcısı Hepsiburada 4 gün önce bende almıştım ürün orjinal, orjinal olduğunu kutusunda barkod var barkodu okutarak orijinal olduğunu anlıyorsunuz.

Thermal Grizzly - Hydronaut - Termal İletken Macun Yüksek Performanslı Gres Tüm Soğutucular İçin Kapsamlı Soğutma Sistemleri ve su Soğutması CPU ve GPU (1 Gram) : Amazon.com.tr: Bilgisayar bir arkadaşım bunu önerdi sizce bu nasıl mx-4 ile arasında fark var mı? almaya değer mi? 1gr olması benim için önemli değil zaten tek kullanımlık alacağım 4gr fazla gelecek.
Thermal Grizzly'nin performans olarak iyi olduğunu duymuştum ama sizin "Arctic MX-4 2020" ile çok fazla fark olmayacağını garanti ederim. Eğer aradaki farkı merak ediyorsanız YouTube'da test videoları mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı