100 TL termal macun önerisi

Thermal Grizzly'nin performans olarak iyi olduğunu duymuştum ama sizin "Arctic MX-4 2020" ile çok fazla fark olmayacağını garanti ederim. Eğer aradaki farkı merak ediyorsanız YouTube'da test videoları mevcut.
kesin olarak net bir şekilde karşılaştırma videosu bulamadım, bana direkt video linki atabilirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz çünkü yarın ona göre alacağım ikisi arasında kaldım

Thermal Grizzly - Hydronaut - Termal İletken Macun Yüksek Performanslı Gres Tüm Soğutucular İçin Kapsamlı Soğutma Sistemleri ve su Soğutması CPU ve GPU (1 Gram) : Amazon.com.tr: Bilgisayar bir arkadaşım bunu önerdi sizce bu nasıl mx-4 ile arasında fark var mı? almaya değer mi? 1gr olması benim için önemli değil zaten tek kullanımlık alacağım 4gr fazla gelecek.
Az önce gördüğüm videoda Thermal Grizzly - Hydronaut'ın 5-8 derece gibi daha iyi performans verdiğini gördüm. Linki buraya bırakayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

kesin olarak net bir şekilde karşılaştırma videosu bulamadım, bana direkt video linki atabilirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz çünkü yarın ona göre alacağım ikisi arasında kaldım
Noctua, Thermal Grizzly, Cooler Master, Arctic, gibi markalar işinde iyi markalar diyebilirim, arasında çok fazla fark dediğim gibi bulunmamakta.

Son düzenleme:
Az önce gördüğüm videoda Thermal Grizzly - Hydronaut'ın 5-8 derece gibi daha iyi performans verdiğini gördüm. Linki buraya bırakayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Noctua, Thermal Grizzly, Cooler Master, Arctic, gibi markalar işinde iyi markalar diyebilirim, arasında çok fazla fark dediğim gibi bulunmamakta.
5-8 derece sence aradaki fiyat farkına değecek kadar çok değil mi? sonuçta benim amacım fps drobu önlemek yani sence hangisini alayım sen olsan hangisini alırdın

5-8 derece sence aradaki fiyat farkına değecek kadar çok değil mi? sonuçta benim amacım fps drobu önlemek yani sence hangisini alayım sen olsan hangisini alırdın
Thermal Grizzly Kryonaut'ın fiyatı 200 TL civarında. Sizin attığınız Arctic MX 4 fiyatına göre ideal olduğunu düşünüyorum. Arkadaşınızın attığı modelin testlerine pek rastlayamadım. Seçim sizin.

Ben de yakın zamanda termal macun arıyordum. Birazcık araştırma yaptım, forumda konu açtım ve sonuç olarak Arctic MX-4 almaya karar verdim. Gerçek anlamda etkisini görebildim diyebilirim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı