100 TL VDS Önerisi

433725

Hectopat
@krejwd ile ortak bir proje üzerinde çalışıyoruz. VDS'in bize lazım olan tek kısmı SQL çalıştırabilmesi. Mümkünse Windows VDS olmasını istiyoruz. Bütçe en fazla 100 TL. Keyubu önermeyin, sebebini resimlerden anlayabilirsiniz.

Screenshot_20220807-172426_WhatsApp.jpg

resim_2022-08-07_144616246 (1).png

Son düzenleme:
1 yıllık veya daha kısa süreli bir projeyse AWS deneme sürümü işinizi görür. Öğrenciyseniz Azure öğrenci hesabını tavsiye ederim.

1 yıllık veya daha kısa süreli bir projeyse AWS deneme sürümü işinizi görür. Öğrenciyseniz Azure öğrenci hesabını tavsiye ederim.
Uzun soluklu bir proje tasarladık. Neredeyse her şeyini hallettik. Ücretsiz VDS kullanıp risk almak istemiyorum. Ama vakit ayırıp yazdığınız için çok teşekkür ederim.

Şuradan yıllardır kullanıyorum.
Son derece memnunum.
Windows VDS de var.

Eki Görüntüle 1477611
45 TL'lik paket tam aradığım paket bir araştıracağım çok teşekkürler.

@krejwd ile ortak bir proje üzerinde çalışıyoruz. VDS'in bize lazım olan tek kısmı SQL çalıştırabilmesi. Mümkünse Windows VDS olmasını istiyoruz. Bütçe en fazla 100 TL. Keyubu önermeyin, sebebini resimlerden anlayabilirsiniz.

Bu tür şeylerde pek öneri vermeyi sevmem ama şuanlık kendim kullandığım için önerdim.

Bizi önerdiğiniz için teşekkür ederim :)

Vaat ettikleri şeyleri düzgünce veriyorlar mı hocam, müşteri hizmetleri nasıl? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
Oradan aldığım hizmet 7 yıl olmuş. 6 Ağustos 2015'de başlamışım.
Üstteki alıntıdan da anlaşıldığı gibi yönetici olan @Likuasyon arkadaş sunucu işinde hem çok yetkin hem de çok güvenilir biridir.

Yani direkt yönetici ile temasa geçebilirsiniz.

Son düzenleme:
Vaat ettikleri şeyleri düzgünce veriyorlar mı hocam, müşteri hizmetleri nasıl? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz?
2 aydır kullanıyorum. Ubuntu kullandığım için hız testi doğru sonuç vermiyor ama download 500 üstü gözüküyor. 3 format hakkı var Nodejs falan kuracaksınız Ubuntu 20 yok debian 10 var. Makineler yeni olduğu için hızlı ama ben sorun yaşamadım diye siz yaşamayacaksınız diye birşey yok şans işi.

2 aydır kullanıyorum. Ubuntu kullandığım için hız testi doğru sonuç vermiyor ama download 500 üstü gözüküyor. 3 format hakkı var Nodejs falan kuracaksınız Ubuntu 20 yok debian 10 var. Makineler yeni olduğu için hızlı ama ben sorun yaşamadım diye siz yaşamayacaksınız diye birşey yok şans işi.

Mysql kullanacağız, o yüzden Windows bir makineye ihtiyacımız var.

Yeni konular

Geri
Yukarı