100 TL veya altı oyun önerisi

Vamiret

Hectopat
Merhabalar. İndirime girerken oyunu alacağım. İndirimli 100TL veya daha az olan oyun önerir misiniz?

Paralı bende olan oyunlar:
RDR2.
CS:GO
Witcher 2
Insurgency.
Garry's Mod.
ETS 2
GTA V
Rocket League.
R6
ATS.
Just Cause 2
Cyberpunk 2077.
Witcher 3 de alacağım.
Korku oyunlarını sevmiyorum. Kaliteli oyunlar olursa sevinirim. Herkes tarafından oynanan oyunlar.

Son düzenleme:
Nasıl birşeyler istediğini keşke söyleseydin. Hikaye mi, mmorpg mi, rpg mi? Hikayeli olarak biraz eski fakat L.A. Noire oynuyabilirsin ek olarak Steam de The Long Dark 50TL, indirim de 16TL'ye kadar düşüyor. Alıp tadına bakabilirsin.

Nasıl bir şeyler istediğini keşke söyleseydin. Hikaye mi, MMORPG mi, RPG mi? Hikayeli olarak biraz eski fakat l. A. Noire oynuyabilirsin ek olarak Steam de The Long Dark 50TL, indirim de 16TL'ye kadar düşüyor. Alıp tadına bakabilirsin.

Online veya hikaye fark etmez. Çok eski ve basit oyunları sevmiyorum. Long Dark'ı ücretsize almıştım.

Merhabalar. İndirime girerken oyunu alacağım. İndirimli 100TL veya daha az olan oyun önerir misiniz?

Paralı bende olan oyunlar:
RDR2.
CS:GO
Witcher 2
Insurgency.
Garry's Mod.
ETS 2
GTA V
Rocket League.
ATS.
Just Cause 2
Cyberpunk 2077.
Witcher 3 de alacağım.

Metro 2033 ve metro: Last light.
Fallout New Vegas.
Tomb Raider 2013.
Dirt 4
Diynght light.
Hades. Veya Ori and the Will of the Wisps aynı tür oyunlar değil ama bağımsız oyunlar. PES 21'i almayıp 2'sini de alabilirsiniz.
Pes 21.
Deus ex: Human revolution.
Half-Life 2 tüm episotlar.
İndirimde yaklaşık 100 TL tutuyor hepsi.

Kaliteli oyunlar mı önereyim yoksa kalitesi fark etmez mi?

İstedigini önerebilirsin :).
Metro 2033 ve metro: Last light.
Fallout New Vegas.
Tomb Raider 2013.
Dirt 4
Diynght light.
Hades. Veya Ori and the Will of the Wisps aynı tür oyunlar değil ama bağımsız oyunlar. PES 21'i almayıp 2'sini de alabilirsiniz.
Pes 21.
Deus ex: Human revolution.
Half-Life 2 tüm episotlar.
İndirimde yaklaşık 100 TL tutuyor hepsi.

Çok teşekkür ederim. Pes almam. Futbol oyunlarını sevmiyorum. Tomb Raider 2018'e ne dersin. 100 altı indirimi olursa.

Deep Rock Galactic 32.50 TL , Dying Light paketini al 29 TL , Tom Clancy's Rainbow Six Siege Deluxe paketini al 44 TL, 100 lirayı biraz geçti eğer daha fazla para koyabilirim diyorsan Hunt Showdown indirimde 52 TL'ye düşüyor, Single olarak Shadow Of The Tomb Raider 50 TL bu oyunlardan birini bile sevmezsen gel yüzüme tükür o derece.

Deep rock galactic 32.50 TL, Dying Light paketini al 29 TL, Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Deluxe paketini al 44 TL, 100 lirayı biraz geçti eğer daha fazla para koyabilirim diyorsan hunt showdown indirimde 52 TL'ye düşüyor, Single olarak Shadow of the Tomb Raider 50 TL bu oyunlardan birini bile sevmezsen gel yüzüme tükür o derece.

Rainbow vardı söylemeyi unuttum. Çok teşekkür ederim :).

Bunların dışında arkadaşın varsa Warhammer Vermintide 2, Dead By Daylight sarabilir. Valheim alabilirsin indirime girmiyor ama fiyatı uygun 32 TL, The Forest 12 TL, Bioshock paketi şuan idirimde single olarak mükemmel gider. Stardew Valley de son olarak önereceğim fiyatı 12 tl indirimlerde.

Geri
Yukarı