100 TL’ye eve internet bağlatma

Sparroww

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar eve internet bağlatmayi düşünüyorum. Bulunduğum ilçe küçük. Turkcell ve TTNET var sadece sanırım. TTNET'ten 100 lirayı geçmeyecek şekilde hangi paketi önerirsiniz? Herhangi dikkat etmem gereken bir konu var mı? İlk defa bağlattığım için neler yapılır tam bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

TurkNet bağlattır reis referans kodu verelim hatta birer ay ücretsiz kullanırız :)

Son düzenleme:
Turknet te sorun yaşar mıyım? İnsan güvenemiyor.

ben evde kullanıyorum 100mb kadar destekliyor benim bulunduğum yerde. önce alt yapı sorgula zaten türk telekomla aynı alt yapıları. beğenmezsen ilk ay ücret iadesi yapılıyor. ben sırf taahhüt yok diye aldım bunu istediğin zaman iptal edebiliyorsun.

ben evde kullanıyorum 100mb kadar destekliyor benim bulunduğum yerde. önce alt yapı sorgula zaten türk telekomla aynı alt yapıları. beğenmezsen ilk ay ücret iadesi yapılıyor. ben sırf taahhüt yok diye aldım bunu istediğin zaman iptal edebiliyorsun.
İptal ederken herhangi bir sorun olmaz değil mi?
Aylık ne kadar ödüyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı