100 TL'ye kadar termal macun tavsiyesi

@ScoRp1oN_TR Ne kadar süredir kullandınız ve bu macunun dayanıklılığı ne kadardır? (sıcaklık değişimi ve kaç ay arayla değiştirmek gerektiği açısından soruyorum)
@GalaxySal450 Sizin bir öneriniz var mı?

Vallahi 3 ay önce aldım macun hiç kurumadı. Ve sıcaklık değerleri 65 derece ile geziyordu GTA 5'te falan

Rampage olan kesinlikle alınmaz. @GalaxySal450 hocamız şuanda raporlu.Yazamıyor.Ben önereyim onun yerine.
Teşekkür ederim, bu macun 6 ay idare edebilir mi her sürdükten sonra ve sıcaklık değişimi ne kadar olur sizce? MX-4'ün en ucuz fiyatı en son baktığımda 130-140₺ civarıydı, aradaki farkı vermeye değer mi, o açıdan merak ediyorum. Laptop kullandığım için CPU sıcaklıkları 90 derecenin üzerinde ve 2 senedir termal macun değiştirmedik.

Teşekkür ederim, bu macun 6 ay idare edebilir mi her sürdükten sonra ve sıcaklık değişimi ne kadar olur sizce? MX-4'ün en ucuz fiyatı en son baktığımda 130-140₺ civarıydı, aradaki farkı vermeye değer mi, o açıdan merak ediyorum. Laptop kullandığım için CPU sıcaklıkları 90 derecenin üzerinde ve 2 senedir termal macun değiştirmedik.
MX-4 önermiyoruz. MX-6 veya attığıma bakabilirsiniz. Fazla vermek istemezseniz direkt atttığımı alınız.

Niye alınmasın?
İletkenliği çok düşük (1.63 w/kw), kötü marka. Cooler Master HTK-002 ile benzer perfomans.
MX-4 önermiyorum. Nedeni şu:

Çok akışkan bir macun olduğu için ve vizkozitesi az bir macun olduğu için pumpout effect yapar özellikle laptopta.

MX-6 veya Wipaste C2, Noctua NT-H1 öneririm.

Peki o halde, dediğiniz macunu alıyorum, umarım sıkıntı çıkmaz.
Hayırlı olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı