100 TL'ye kulaklık önerisi

YakupAla

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi 100 TL olabilir belki 10 20 TL fazlası sorun olmaz, ışıklı ışıksız fark etmez. Güzel sağlam olsun yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklarınızın 1 saat kullanımdan sonra ağrımasını istemiyorsanız bu bütçede kulak üstü bir şey almayın. Aynı hatayı ben yaptım, siz yapmayın.
@Arch or Not

3 kişi de aynı şeyi önermiş, neden bir tanesine "Muhteşem" atıp diğerlerine beğeni bile bırakmadınız 🤣

Aga 100TL'ye kulaklık bulaman ama bunu al bence.

Bizim buradaki internet Cafe'de var üç yıldır kullanıyorlar geldihi günü hatırlıom.
Hala sıfırıyla aynı.
Ses kalitesi mükemmel bunu al bence.
100 diyorum 260 atıyorsun kardeşim 500 tl olsa bütçem saha iyisini alırım yani boş boş link atmayın
Kulaklarınızın 1 saat kullanımdan sonra ağrımasını istemiyorsanız bu bütçede kulak üstü bir şey almayın. Aynı hatayı ben yaptım, siz yapmayın.
@Arch or Not

3 kişi de aynı şeyi önermiş, neden bir tanesine "Muhteşem" atıp diğerlerine beğeni bile bırakmadınız 🤣
Para yok kanka babam holding sahibi olsa burda size mi sorarım yani ne bu ekipman takıntınız abartmayın yıllardır 70 tl lik kulaklıkla oynuyorum arkadaşda 280 e almıştı çok iyi diye ondan daha çok kill alıyorum fortnite cs de fln yani ne bu takıntınız anlamıyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı