100 ₺'ye saat önerisi

İnternetten saat alınmaz 2 sene önce bit pazarından saat almıştım hala kullanıyorum 15 TL almıştım herhalde,tertemiz saat size de önerim gidin öyle yerlerden alın ankara da oturuyorsanız ulusta falan çok güzel saatler bulursunuz.

Saat öneri üzerine alınmaz dostum herşeyden önce kendi zevkine göre almalısın, senin bilek kalınlığına uygun olarak kasa çapı seçmelisin. İnternetten bilinçsiz alınan saatler hayal kırıklığı yaşatabilir. Önce bir saatçiye git kasa çapı belirle kendine daha sonra kendi zevkine hitap eden saati al. Zaten elindeki para ile çok büyük markalardan saat alamazsın analog istediğin içinde mekanizması çok kaliteli olmayacak senin yerinde olsam kalitesiz bir analog saat almaktansa casionun klasik görünümlü saatlerinden alırdım en azından daha uzun süre kullanabilirsin.

Sıkıntı yaşarsanız demedim o kadar para verilmez herkesin bütçesi farklıdır benim 20 TL bütçem vardı kaç tane tezgah vardı istediğim gibi bir saat buldum 15 TL aldım arkadaşım 120 TL almıştı 2.5 ayda bozuldu tabi kullanan kişiye de bağlı.
Arkadaşınız hangi marka aldı casiolar kolay kolay bozulmaz arkadaşınızın kullanımından veya aletin dandikliğinden kaynaklıdır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı