1000 -1100$ laptop önerisi

Aydınlatır misin beni hocam, 144Hz monitör ile aldığım 250 FPS'in bir anlamı yok mu demek istiyorsun? Ben galiba yabancıyım söylediğin konuya.

Hocam şöyle diyeyim. Sizin 144Hz monitörünüz var ancak oyunda 50 60FPS alıyorsanız siz oyunu 50 60Hz'de görürsünüz. Eğer 240Hz monitörünüz yoksa 250 FPS almanın hiçbir anlamı yoktur.

Aydınlatır misin beni hocam, 144hz monitör ile aldığım 250 fpsin bı anlamı yok mu demek istiyorsun? Ben galiba yabancıyım söylediğin konuya.
Evet. Monitörün kaç hertz ise o kadar FPS görebilirsin. E Sporcular genelde 240 360 hz kullanıyor. 144Hz yeterli ancak yoğun valorant oynuyorum diyorsanız 240 hz bakmalısınız. 144 hz monitörde 144fps üstünü alman bir işe yaramaz.

Bir tane dubai teklonji mağazasında bunu buldum:
Bunu biliyorum hocam fakat 8 GB ram beni kurtarır mı emin değilim.

Evet. Monitörün kaç hertz ise o kadar FPS görebilirsin. E Sporcular genelde 240 360 hz kullanıyor. 144Hz yeterli ancak yoğun valorant oynuyorum diyorsanız 240 hz bakmalısınız. 144 hz monitörde 144fps üstünü alman bir işe yaramaz.
Teşekkür ederim 🙏🙏
Hocam şöyle diyeyim. Sizin 144Hz monitörünüz var ancak oyunda 50 60FPS alıyorsanız siz oyunu 50 60Hz'de görürsünüz. Eğer 240Hz monitörünüz yoksa 250 FPS almanın hiçbir anlamı yoktur.
Teşekkür ederim 🙏🙏

Bir tane dubai teklonji mağazasında bunu buldum:
İspanya'dakine kafam yattı gjbi hocam. Şu gümrük fiyatını falan öğrenip tam fiyatını almam lazım ama siteyi Türkçe veya İngilizceye ceviremiyorum :)

İspanya'dakine kafam yattı gjbi hocam. Şu gümrük fiyatını falan öğrenip tam fiyatını almam lazım ama siteyi Türkçe veya ingilizceye ceviremiyorum :)

Hocam sanrım gümrük vergisiyle böyle oluyor ilerledim almadan ama dubai için farklı olabilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (127).png
    Ekran Görüntüsü (127).png
    70,8 KB · Görüntüleme: 26
Hocam sanrım gümrük vergisiyle böyle oluyor ilerledim almadan ama dubai için farklı olabilirğraştın mi gerçekten hocam ya kral adamsın çok teşekkür ederim.
Çok teşekkür ederim hocam uğraştığın için 🙏🙏 Ben de ugrasiyorum da yapamadım bı türlü teşekkür ederim 🙏
Bunu biliyorum hocam aklimdakiler arasında bu da vardı zaten teşekkür ederim 🙏

Geri
Yukarı