1000-1200 ₺ arası bisiklet önerisi

KnifeRex

Hectopat
Merhabalar herkese, kilolu biri olduğum için dağ bisikleti önerisi istiyorum. Zaten bu bütçede çok fazla seçenek yok ancak modellerin arasında kaldığım için konuyu açtım. Corel'li, Kron, Ümit gibi yerli markaların modelleri var. Siz bu bütçeye hangi bisikletleri önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın derim hocam.

Neden dağ bisikleti ve neden orta amortisörlü diye sorsam? Ve ne amaçlı kullanılacak?

Daha çok günlük spor amaçlı yani şehir içinde kullanacağım. Dağ bisikleti burada yollar kötü olduğu için tercih etmeyi düşünüyorum. Ancak orta amortisör ile ilgili bir tercihim yok olmasa daha iyi olur.

Daha çok günlük spor amaçlı yani şehir içinde kullanacağım. Dağ bisikleti burada yollar kötü olduğu için tercih etmeyi düşünüyorum. Ancak orta amortisör ile ilgili bir tercihim yok olmasa daha iyi olur.

Şu nasıl acaba? Dağ bisikleti demişsiniz ama yollar o kadar kötüyse tabi lastikler sıkıntı olabilir. Kullanılan ekipmanların seviyesini bilmiyorum. Onlara bakmak gerekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dağ bisikletini asfaltta kullanmak yorucu olduğundan lastiklerini değiştirmek zorunda kalmıştım.

Dağ bisikleti bence de daha iyi olacaktır.Orta amortisör çok konforlu oluyor."yener999" attığı bisiklet güzele benziyor.Bianchi çok iyi bir marka.

Orta amortisör Downhill tarzı yarışlar için dizayn edilmiyor mu? Uzun süredir uzak kaldım bisiklet kültüründen ama orta amortisör pek tavsiye edilmiyor diye biliyorum.

Tabi kalitesiz olanlarını kastetmiyorum. Eskiden sürekli orta amortisörlü bisiklet satılıyordu ve bisiklet konusunu araştırmaya başladığımda bunun ne kadar gereksiz olduğunu anlamıştım.

Ön amortisörün de kilitli olup olmaması önemli ise buna dikkat etmeni öneririm.

Geri
Yukarı