1000-1200 TL'ye Telefon Önerisi

batesol55

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakında GMD Elite telefonumdan servis için 550TL istediler. Babam da yeni telefon alalım bunu kardeşine yaptırırız dedi. Ben de mantıklı buldum bütçe 1000-1200 arası. Aslında aklımda Asus Zenfone Max 3 vardı. Daha iyi telefon varsa söyler misiniz?

Kamerası iyi olsun. GMD Elite 16MP idi ama o kadar iyi değildi. Şarjı uzun olsun. Oyun olarak sıkıntı yok tek oynadığım oyun CR. Belki GTA SA oynayabilirim telefonda kasar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Zenfone 3 Laser, Huawei P9 Lite ya da P9 Lite 2017 modelini alabilirsin.

Ya da batarya ağırlıklı olsun dersen Zenfone 3 Max. P9 Lite modeli ile aynı sensöre sahip kamera noktasında.

Önerilen modeller GM5 Plus modelinden daha iyi. GM5 Plus modeli de fena bir telefon değil.

P9 Lite öneririm.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. P9 Lite telefonunun alt kısmında bir taraf hoparlör diğer taraf mikrofon. Ben sesin çok çıkmasını da istiyorum.

EDİT: Arkadaşlar son kararımı vermeden önce size de sormak istedim. Galaxy J7 Prime mı P9 Lite mı?

P9 Lite daha avantajlı, cep telefonlarının ses yüksekliği birbirine çok yakın, yüksek ses istiyorsan BT hoparlör alacaksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ses için P9 Lite yada Idol 4 alınabilir. K5 Note da olabilir. Sizin seçiminiz.
P9 Lite daha avantajlı, cep telefonlarının ses yüksekliği birbirine çok yakın, yüksek ses istiyorsan BT hoparlör alacaksın.

Bu arada şunu da sormak isterim. Alcatel Idol 4 mü Huawei P9 Lite mı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı