1000-1300 TL ikinci el kart önerisi

En düşük fiyatı Sahibinden'de 1400 TL MSI Armor GTX 1060 6 GB, satıcı açıklamaya hiçbir şey yazmamış. Sorunu var mı yok mu belli değil.

Şu an bana en uygun kart GTX 970 4 GB.
RX 580 çok güzel olur bu bütçeye de miningçiler sağ olsun kartın miningli olup olmadığını söylemeyebiliyorlar.

RX 580 çok güzel olur bu bütçeye de miningçiler sağ olsun kartın miningli olup olmadığını söylemeyebiliyorlar.
Ek olarak GTX 1060'ın sadece 3 GB'ına bütçem yettiği için onu düşünmüyorum.

Evga GTX 970 4 GB'ı biri 1300 TL'ye satıyor, daha ucuza bulunabilir belki ancak sabahtan beri Sahibinden'e bakıyorum. Adam test videolarını ve fotoğraflarını gösterdi, yardımcı olacak mısın? Yoksa onun için ayrı bir konu açacağım.

Ek olarak GTX 1060'ın sadece 3 GB'ına bütçem yettiği için onu düşünmüyorum.

Evga GTX 970 4 GB'ı biri 1300 TL'ye satıyor, daha ucuza bulunabilir belki ancak sabahtan beri Sahibinden'e bakıyorum. Adam test videolarını ve fotoğraflarını gösterdi, yardımcı olacak mısın? Yoksa onun için ayrı bir konu açacağım.
Canlı görmediğim bir şeye asla inanmam. Geçenlerde forumda bir arkadaş dolandırıldı ikinci el HDD alırken. Elle test etmediğin hiçbir donanımı alma.

GTX 970 Turbo 4 GB nasıldır? Referans bir kart gibi duruyor.

F.E'nin boyalı versiyonu. :D Sıcaklık değerleri yüksek olabilir, sürdüğü termal macuna bağlı tabii. Kryonaut sürmüşse iyi değerler alabilirsin. Dediğim gibi, ikinci elde denemeden alınmaz. Bu attığın kartı 1000 TL'ye alırsan ve sağlam bir kartsa alınabilir.

F.E'nin boyalı versiyonu. :D Sıcaklık değerleri yüksek olabilir, sürdüğü termal macuna bağlı tabii. Kryonaut sürmüşse iyi değerler alabilirsin. Dediğim gibi, ikinci elde denemeden alınmaz. Bu attığın kartı 1000 TL'ye alırsan ve sağlam bir kartsa alınabilir.
Oyun ve program testlerini istedim satıcıdan, göreceğiz. Teşekkür ederim desteğin için.

Oyun ve program testlerini istedim satıcıdan, göreceğiz. Teşekkür ederim desteğin için.
Rica ederim. Dediğim gibi, ikinci elde babana bile güvenme. Canlı görmediğin hiçbir şeyi alma.

1060 da olur ancak VRAM'i çok düşük, geriye bir tek GTX 970 kalıyor ve o da 1300 TL. İlgilenirsen adamın bana attığı test videolarını ve fotoğraflarını sana atayım.

CoD Warzone ve Battlefront 2 gibi yüksek sistem isteyen oyunlar oynanacak, o yüzden yetersiz kalır.
En az 1650 super iyi olur. Rx570 de alabilirsin, miningte kullanılan kart neden alınmasın ki. Sadece kartı yoğun kullanır termal macun ve fanları en çok zarar görmüştür ikiside değiştirebilen şeyler. Ben de rx460 vardı masaüstü kullanırken fanı bozulmuştu internetten fan ve termal macun alıp yeniledim. 350 ye mi ne almıştım şu aralar 600 den satılıyor. Mining kartlarına da bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı