1000-1400 TL Bütçeli Sistemer uyar

Berke

Kilopat
Yer
Eskişehir
Evet daha önce bir çok konu açtığım fakat Xbox'ımın satılmadığından dolayı alamadığım sistem için yardımlarınıza ihtiyacım var. Bütçe belli,en azından 6 aydır Steam'de durupta oynayamadığım Black Ops 2, Hitman Absolution vs GTA IV'ü oynamak istiyorum. Nereden toplarsanız toplayın fark etmez bana her uyar. Uzun süredir forumdayım ve donanım hakkında epey bilgi edindim ne alacağımı biliyorum fakat yine de sizlere danışmak istedim. Bütçe monitörlü 1600-1700'e kadar çıkabilir şimdiden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
puw06.png

1756 TL tutuyor.
Ram konusuna değinecek olursak; AMD bir sistem olduğu için 1866 Mhz RAM önermem gerekirdi. Lakin Vatan B. 1866 Mhz RAM stokta yok gözüküyor. Bu yüzden 1600 Mhz öneride bulundum. Şayet fikrimi sorarsan 1866 Mhz RAM almanı öneririm. :D

- - - Güncellendi - - -

Birde PSU'nun yeteceği konusunda tam emin değilim. Üstatların fikrini almanı şiddetle öneririm. :D

HDD var elimde. O bakımdan artan para ile bileşenleri arttırabiliriz. İşlmeci ve rami arttırırsak yeterli sanırım fakar ekran kartı Asus alacağım kesinde 660 mı 7870 mi ? Kararsızım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı