1000-1500 TL 144 Hz Oyuncu Monitörü Önerisi

Maksimum 1500 TL bir bütçeye sahibim, profesyonel açıdan bir monitöre ihtiyacım var. Oynadığım oyun PUBG.
Aslında 144 HZ 1MS zowie önerirdim ancak PUBG da çok etki etmiyor 144 HZ akıcılık ve ileriye dönüklük için alınmasını tavsiye ederim fakat CS GO gibi daha yararlı olmayacaktır. Sadece görsel içinde 144 hz alacağına 2k bir monitör almak daha mantıklı

Samsung almak istemiyorum. Önerebileceğin farklı monitörler varsa alabilirim tavsiyeni.
Aslında 144 HZ 1MS zowie önerirdim ancak PUBG da çok etki etmiyor 144 HZ akıcılık ve ileriye dönüklük için alınmasını tavsiye ederim fakat CS GO gibi daha yararlı olmayacaktır. Sadece görsel içinde 144 hz alacağına 2k bir monitör almak daha mantıklı
1080p 144Hz bir monitör almak istiyorum ve kalteli olmasını istiyorum.

Samsung almak istemiyorum. Önerebileceğin farklı monitörler varsa alabilirim tavsiyeni.
Şahsen ben de tavsiye ettiğim monitörü kullanıyorum, çok memnunum. Neden almak istemiyorsun bilmiyorum fakat senin fikrin, senin görüşün bir şey diyemem. Başka monitörler hakkımda bilgim yok bu yüzden başka bir tavsiyede bulunamayacağım. Şimdiden hayırlı olsun hangi monitörü alacaksan.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı