1000-1500 TL arası dizüstü veya masaüstü bilgisayar önerisi

Vulcheen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Sistem toplayacaktım fakat bütçeme pek uymuyor. Sizden isteğim 1000-1500 TL arası dizüstü veya masaüstü bilgisayar tavsiyesi. Vatan -Hepsiburada-teknosa gibi sitelerde, laptop ve masaüstü bölümünden oyun için en uygun bulduğunuz bilgisayarları benimle paylaşır mısınız ?

Merhaba,

Sistem toplayacaktım fakat bütçeme pek uymuyor. Sizden isteğim 1000-1500 TL arası dizüstü veya masaüstü bilgisayar tavsiyesi. Vatan -Hepsiburada-teknosa gibi sitelerde, laptop ve masaüstü bölümünden oyun için en uygun bulduğunuz bilgisayarları benimle paylaşır mısınız ?

Sistem toplamanız sizin yararınıza olacaktır. Aksi halde alacağınız masaüstü bilgisayarların içerisindeki bileşenler o fiyata giriş seviyesi olacaktır.

Daha önce konu açmıştım sistem toplama ile alakalı. Vatandan baktığımda fiyatlar daha farklı çıktı. O yüzden piyasada şuan masaüstü veya dizüstü bilgisayar bulamaz mıyım 1000-1500 TL civarı ? Oynadığım oyun Leage of Legends bir de H1z1 oynamak istiyordum.

Yani bu oyunları oynatıcak 1000-1500 TL sistem toplayamıcağımı düşünüyorum. 40 -90 TL fazla bir fiyat çıkıyor. Bütçem sıkıntılı maalesef, bende bu yolu seçtim çaresizliğimden.

@Rifat111 Eğer vaktin varsa ve sistem toplamaktan anlıyorsan Sinerji'den dediğim aralıklı fiyatlarda bir sistem toplayabilir misin? ben pek anlamamda. Yani işiniz yoksa şuan.

@sinann996 Eğer 1500 TL arası sistem toplayabilirsem oynayabilir miyim ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı