1000-1500 TL elektronik sigara önerisi

Nikotinsiz likit satan var ise direk alın yapmak istersenizde safir kimya öneririm nbase alıyorsunuz aroma alıyorsunuz karıştırıp 15-30 gün bekliyorsunuz likitiniz hazır hem de çok ucuza çok güzel.

Likit şunlardan oluşur: Pg (propilen glikol), vg (gliserin), aroma ve nikotin.
Salt likit ise normal likitte alamayacağınız nikotini size başka bir nikotin türünden (farkı yok) aldırır. O yüzden sigarayı bırakmak için salt likit ve yüksek nikotin oranı idealdir. Caliburn X için coil olarak 1.2 sizi keser aldığınızda içinden 0.8 ve 1.2 çıkıyor zaten ikisini de deneyip size uyanı bulmanız lazım. Coil direnç değeri düştükçe çıkarttığı buhar artar ama aroma da artar. Coil direnç değeri yükseldikçe de buhaz azalır ama boğaz vurumu artar yani aynı sigara gibi olur. Likit olarak paranız çok ise nasty, saltıca öneririm piyasada çok replikası var aman dikkat edin orijinalleri 400₺ civarı. Bütçeniz o kadar yok ise jvaper öneririm gerçekten güzel likitleri var 50mg nikotin oranı sizi keser. İsterseniz salt almayıp normal likit alabilirsiniz daha çok nikotin alırsınız normal likit ile ama salt daha idealdir. Zaten alıcağınız cihaz küçük sigara içim cihaz fazla likit harcamıyor tavsiyem premium likit almanız bulamazsanız satan kişi jvaper alabilirsiniz. Tütün aromalı alın ilk meyveli içerseniz çocuk oyuncağı gibi gelebilir ilk başlarda.
Dün gezmediğim yer kalmadı, tanıdıklara da gittim fakat hiç birinde elektronik sigara yok, sadece puff bar var ki o da benim işime gelmez.

Berke internete güvenmeyin diyor bu yüzden yaşadığım şehirde elden teslim olarak alıcam, facebook gruplarında buldum lakin smok nord 4 var ipx80 var ve çoğu ikinci el.
Berkeyi bilmiyorum. İnternet sitelerine zaten güvenmemen lazım facebook diyorsun telegram ile aynı şey senin ilinin grubu vardır gir belki bulursun. Tedarikçiler elden almaktan daha güvenilir yanlız :)

Berkeyi bilmiyorum. İnternet sitelerine zaten güvenmemen lazım facebook diyorsun telegram ile aynı şey senin ilinin grubu vardır gir belki bulursun. Tedarikçiler elden almaktan daha güvenilir yanlız :)
Öyle olabilir de gerçek tedarikçi olup olmadığını nasıl bilicez bir de öyle sorun var, dolandırıcı çok..
İnternetten alsam nasıl olur acaba dediğimde her yerde burası çıkıyor ama güvenceleri nedir bilmiyorum.

20040 üyeli bir telegram grubu, nasıl güvenebilirsin ki buna..

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-06-08-16-40-40-822_org.telegram.messenger-edit.jpg
    Screenshot_2023-06-08-16-40-40-822_org.telegram.messenger-edit.jpg
    100,1 KB · Görüntüleme: 76
Son düzenleme:
Öyle olabilir de gerçek tedarikçi olup olmadığını nasıl bilicez bir de öyle sorun var, dolandırıcı çok.
İnternetten alsam nasıl olur acaba dediğimde her yerde burası çıkıyor ama güvenceleri nedir bilmiyorum.

20040 üyeli bir Telegram grubu, nasıl güvenebilirsin ki buna.

O dediğin grup piyasanın sahiplerinin grubu zaten nazif abi, utku akkuş, said abi, akin, dayi, chef falan hepsi zaten piyasadaki senden benden güvenilir insanlar.
Bu gruplarda referans diye bir şey var mesela bir ürün alırken karşı taraftan referans isteyin referans da zaten şu demek: Birisi o kişiden alışveriş yaparsa ve güvenilir bir şekilde ürün gelirse o kişiye referans olur. Telegram'da referans grupları var o dediğin grupta tedarikçilerden alışveriş yaparken referansın var mı desen gösterir zaten ama şuna dikkat et adamın gösterdiği refaranslar ya grup yöneticisi olsun ya da tanınan kişiler olsun ben öyle alışveriş yapıyorum.

O dediğin grup piyasanın sahiplerinin grubu zaten nazif abi, utku akkuş, said abi, akin, dayi, chef falan hepsi zaten piyasadaki senden benden güvenilir insanlar.
Bu gruplarda referans diye bir şey var mesela bir ürün alırken karşı taraftan referans isteyin referans da zaten şu demek: Birisi o kişiden alışveriş yaparsa ve güvenilir bir şekilde ürün gelirse o kişiye referans olur. Telegram'da referans grupları var o dediğin grupta tedarikçilerden alışveriş yaparken referansın var mı desen gösterir zaten ama şuna dikkat et adamın gösterdiği refaranslar ya grup yöneticisi olsun ya da tanınan kişiler olsun ben öyle alışveriş yapıyorum.

Sıfır kapalı kutu şöyle bir cihaz buldum cihaz fiyatı 1200 likitler 150, nasıl, sizce?

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1686301956420.jpg
    FB_IMG_1686301956420.jpg
    215,1 KB · Görüntüleme: 66
G2 yerine X tavsiye ederim ekranlı olması daha iyi cihaz fiyatı 1200 çok pahalı 800-900 olması lazım likitler salt gördüğüm kadarıyla likitlerin fiyatları normal ama cihaz 1200 çok.

1686302106268.png

Yani 2. elleri 600-700 liralarda gezen şeye 1200 lira vermek mantıksız.

1686302155901.png

Sıfırı 875₺ miş ve bu pahalıya bile satıyor bence.

G2 yerine X tavsiye ederim ekranlı olması daha iyi cihaz fiyatı 1200 çok pahalı 800-900 olması lazım likitler salt gördüğüm kadarıyla likitlerin fiyatları normal ama cihaz 1200 çok.

Eki Görüntüle 1813252

Yani 2. elleri 600-700 liralarda gezen şeye 1200 lira vermek mantıksız.

Eki Görüntüle 1813253

Sıfırı 875₺ miş ve bu pahalıya bile satıyor bence.
Sizin ürün aldığınız bir satıcı var mı telegram üzerinde güvenilir ? Caliburn X var mı soralım..

Dün size attığım bir telegram grubu vardı orda sordum caliburn X 1150₺ dediler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı