1000-1500 TL gaming mouse önerisi

Bütçe
1000-1500 TL
Palm Grip.
18 ve 8 cm.

(Sabre bir tık büyük gelme ihtimali var, MediaMarkt'ta deneyin.)

Connect Game'nin garanti konusunda iyi olmadığı ile ilgili şeyler okudum, alırsanız sorumluluk size ait. Hepsiburada gibi aracı firmalar kullanmak daha iyi olabilir.

HyperX Pulsefire Haste HMSH1-A-BK/G Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (500TL olursa)

Xtrfy M4.

Son düzenleme:
Palm Grip.
18 ve 8 cm.
Kablolu:

Kablosuz:
Sık sık indirim alabiliyor. Beklerseniz düşer büyük ihtimal.

Alternatif:

(İndirim bekleyemezseniz.)

Son düzenleme:
Kablosuz alırsam Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda bir sıkıntı yaşamam değil mi?

Hyperx Haste Wireless ya da Glorious Model D almayı düşünüyorum da.

Glorious Model D gayet kaliteli eğer indirim beklemek istemiyorsanız direkt alabilirsiniz.
Daha 10 gün önce 1000 TL'ye düşmüş. Birkaç gün takip edeyim, baktım indirime girmiyor direkt alırım yapacak bir şey yok. Şu an da kullandığım mouse bozuldu çünkü.

Cevap için teşekkürler hocam. Peki sizce yukarıda yazdığım farelerden hangisini almalıyım?
Pwnage ultra custom ergo ile HyperX haste en sorunsuz 2 ürün garanti sıkıntı değilse ben olsam Pwnage alırım.

Pwnage ultra custom ergo ile HyperX haste en sorunsuz 2 ürün garanti sıkıntı değilse ben olsam Pwnage alırım.
Fareyi Amazon'da göremedim. Prime üyesi olduğum için yarın ya da en geç pazartesi elimde olacak. Malum fare bozuk olduğu için hızlı gelmesi lazım. Dediğiniz mouse çok güzel duruyor ama hangisini alsam bilemedim.

Kablolu bir şey alsam daha mı mantıklı olur acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı