1000-1500 TL kablosuz mekanik klavye önerisi

ElonMusk

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1k-1.5k TL arası bütçem var yurt dışından veya Türkiye'den hem Wireless hem de Bluetooth özellikli bir klavye arıyorum yardım eder misiniz?

Not: Numlock olmazsa daha güzel olur

Gayet güzel bir öneri. İstiyorsa Cherry MX sürümü de var.

Gayet güzel bir öneri. İstiyorsa Cherry MX sürümü de var.

Klavyede yön tuşları yok sanırsam, karışıklılığa neden olmaz mı?

Bir tuş kombinasyonu ile yön tuşlarının olduğu yerdeki tuşları, yön tuşlarına çevirebiliyorsunuz. Eğer hoşunuza gitmediyse tkl bakabilirsiniz.

Klavyeyi şimdi araştırma fırsatı buldum ve sanırsam içinden Wireless bağlantı için herhangi bir dongle çıkmıyor, sadece Bluetooth bağlantısı var yani. Başka önerebiliceğiniz hem Bluetooth olarak bağlanabilen hem de Wireless olarak bağlanabilen klavye var mı?

Klavyeyi şimdi araştırma fırsatı buldum ve sanırsam içinden Wireless bağlantı için herhangi bir dongle çıkmıyor, sadece Bluetooth bağlantısı var yani. Başka önerebiliceğiniz hem Bluetooth olarak bağlanabilen hem de Wireless olarak bağlanabilen klavye var mı?
Ben sadece Bluetooth istiyorsunuz sandım. Hem Wireless hem de Bluetooth bir klavye var mı bilmiyorum. @Shuriken hocam biliyordur belki.

Logitech G915 1600TL civarına görmüştüm en son.
Hem dongle hem bluetooth kullanan Razer Blackwidow v3 pro ve Logitech G613, G915 var bu fiyatlarda. Ben de bayağı araştırdım Türkiye Layout'u olan yada burada satılan tek klavye G613 ama beğenmedim yapısını ve hissiyatını. Logitech G915 en iyisi tabi ama bulamıyoruz malesef uygun fiyatlı. 1,5 sene normal 1 sene de neredeyse TKL versiyonu için geçti fakat hala getirmediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı