1000-1500 TL kablosuz mekanik klavye önerisi

Fusti

Femtopat
Arkadaşlar 1k-1.5k TL arası bütçem var yurt dışından veya Türkiye'den hem Wireless hem de Bluetooth özellikli bir klavye arıyorum yardım eder misiniz?

Not: Numlock olmazsa daha güzel olur

PustiPowerV2

Decapat
Makaleler
4
Yer
New Marais'de Buzul Vermaak 88 Elemanı Dövüyor.

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
7
Yer
crazyreign ile ARGB şöleninde

Gayet güzel bir öneri. İstiyorsa Cherry MX sürümü de var.

KS
F

Fusti

Femtopat

hadwiger

Decapat
Makaleler
25
Yer
İstanbul
Klavyede yön tuşları yok sanırsam, karışıklılığa neden olmaz mı?
Bir tuş kombinasyonu ile yön tuşlarının olduğu yerdeki tuşları, yön tuşlarına çevirebiliyorsunuz. Eğer hoşunuza gitmediyse TKL bakabilirsiniz.

KS
F

Fusti

Femtopat
Bir tuş kombinasyonu ile yön tuşlarının olduğu yerdeki tuşları, yön tuşlarına çevirebiliyorsunuz. Eğer hoşunuza gitmediyse tkl bakabilirsiniz.

Klavyeyi şimdi araştırma fırsatı buldum ve sanırsam içinden Wireless bağlantı için herhangi bir dongle çıkmıyor, sadece Bluetooth bağlantısı var yani. Başka önerebiliceğiniz hem Bluetooth olarak bağlanabilen hem de Wireless olarak bağlanabilen klavye var mı?

hadwiger

Decapat
Makaleler
25
Yer
İstanbul
Klavyeyi şimdi araştırma fırsatı buldum ve sanırsam içinden Wireless bağlantı için herhangi bir dongle çıkmıyor, sadece Bluetooth bağlantısı var yani. Başka önerebiliceğiniz hem Bluetooth olarak bağlanabilen hem de Wireless olarak bağlanabilen klavye var mı?
Ben sadece Bluetooth istiyorsunuz sandım. Hem Wireless hem de Bluetooth bir klavye var mı bilmiyorum. @Shuriken hocam biliyordur belki.

Yukarı